28.10.2019 07:11 | Macho

Výbuch emócií v zápase Slovana: Kmotríkovu zlosť si odniesla chladnička!

Ivan Kmotrík
Zdroj: Šport24.sk
BRATISLAVA - Eufóriu z vedenia vystriedali smútok, sklamanie a frustrácia. Zápas Slovana s Wolverhamptonom priniesol napriek prehre belasých momenty, na ktoré tisícky detí nikdy nezabudnú.

POZRITE SI DIVOKÉ EMÓCIE NA ZÁPASE SLOVANA V GALÉRII ŠPORT24.SK

Všetko sa pritom začalo ideálne. Slovan šiel do vedenia gólom Šporara, v druhom polčase však prišla studená sprcha v podobe dvoch gólov hostí.

Vypätý zápas prežíval naplno aj viceprezident Slovana Ivan Kmotrík ml., ktorý vyventiloval emócie na chladničke priamo pri hracej ploche. Hoci bol oblečený celý v čiernom, bol dobiela vytočený a priamo na trávniku si vylial zlosť na prenosnej chladničke na nápoje. Okrem frustrácie z prehry tak dal najavo realizačnému tímu svoj nesúhlas so striedaním stredopoliara Davida Holmana za Marina Ljubičiča.

Prebiehala 57. minúta zápasu a Slovan vyhrával 1:0, keď tréner Ján Kozák siahol po striedaní. Maďarského reprezentanta Holmana nahradil Chorvátom Marinom Ljubičičom. O minútu na to Slovan inkasoval po chybe Vernona de Marca gól a o päť minút ďalší, po penalte, ktorú zapríčinil smoliar zápasu De Marco. Z tribúny sa tak mohlo zdať, že išlo o nešťastné striedanie.

Rovnaký pohľad na to mal zrejme aj Ivan Kmotrík mladší, ktorý po skončení stretnutia rozzúrene krúžil okolo striedačky a realizačnému tímu dával jasne najavo, čo si o striedaní Holmana myslí. „Bol nahnevaný, lebo Slovan napriek dobrému výkonu prehral a nepáčilo sa mu ani to striedanie,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj.

Práve Kozákove striedanie zarezonovalo aj medzi fanúšikmi a médiami, ktoré si všimli, že pri odchode Holmana z trávnika neprebehlo všetko podľa zvyklostí. Hráč bol nahnevaný a nevhodne na lavičke reagoval, keď hodil na zem fľašku s nápojom. „David v prvom polčase neplnil to čo mal. Preto som ho vystriedal. Vyriešime si to osobne v kabíne,“ vyjadril sa kouč Slovana Ján Kozák mladší.