4.6.2019 00:00 | Sex

Sťažujú sa vám ženy na vašu výdrž? Vyskúšajte týchto 6 vecí a stanete sa najlepším milencom na svete

Ilustračné foto SPONZOROVANÉ
Ilustračné foto
Zdroj: Ejoy
Problémy s nedostatočnou výdržou má čoraz viac mužov. Ten pocit, kedy nie je muž pánom nad svojim orgazmom, je nielen deprimujúci, ale aj devastačný. Pre neho, pre jeho partnerku a koniec koncov pre celý vzťah.

Kým problematika slabej erekcie je diskutovaná veľmi široko, o problémoch s príliš krátkou výdržou a rýchlym vyvrcholením sa hovorí menej. Čo však robiť, ak je muž už po pár minútach od začiatku milovania na pokraji ejakulácie? Nezúfajte, situácia vôbec nie je tak beznádejná, možností riešenia je viacero.

Psychické uvoľnenie

Dnešná uponáhľaná doba ovplyvňuje u mužov všetko od životosprávy až po sexuálny život. Stres, nervozita, časová tieseň, nadmerné očakávania, to všetko sú negatívne faktory.
Niet sa teda čomu čudovať, že muži už berú aj milovanie ako preteky. Nevedia vypnúť, upokojiť sa, nechať veciam plynulý priebeh. Ak k tomu pripočítame stres, je jasné, že nijak inak, ako slabou výdržou pred orgazmom, to ani skončiť nemôže.
Pravidlom číslo jedna pre úspešné predĺženie milovania je preto dosiahnuť maximálne psychické uvoľnenie. Všetky starosti, zhon a stres nechajte pred dverami spálne.

Masturbácia, ale inak

Všetkého veľa škodí a to platí aj o masturbácii. Jej cieľom je totiž privodiť si orgazmus čo možno najrýchlejšie, čo je v priamom rozpore s bežným priebehom milovania.
Viaceré výskumy pritom ukázali, že muži sa snažia pri masturbácii o čo najrýchlejšie potešenie, často krát aj v priebehu zopár minút. Nepripomína vám to niečo? Presne o tom istom je totiž predčasná ejakulácia. Pri milovaní vám vadí, pri už masturbácii nie.
Riešenie v tomto prípade spočíva v obmedzení masturbácie a zmene jej techniky. Snažte sa masturbáciu prerušovať a tak aj predĺžiť dobu do vyvrcholenia.

Cvičenie

Poznáte heslo „ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“? Jednou z možností, ako dosiahnuť predĺženie sexuálnej výdrže, je aj špeciálne cvičenie zamerané na obmedzenie rýchlej ejakulácie. Možno ho poznáte pod názvom Masters-Johnson.
Ide o techniku, ktorú vymyslela dvojica vedcov William Masters a Virgina Johnson skúmajúca ľudskú sexualitu v druhej polovici 20. storočia.
Zmyslom techniky je zastavenie vzrušenia stlačením palca a ukazováka v oblasti žaluďa a uzdičky vždy pred ejakuláciou. Možno sa budete diviť, ako dobre to funguje!

Znecitlivenie

Treťou možnosťou, ako vyriešiť problém s rýchlou ejakuláciou, je znecitlivenie. Orgazmus je totiž dôsledkom stimulácie nervových zakončení priamo v penise.
V tomto prípade máte na výber až tri rôzne spôsoby, ako znecitlivenie dosiahnuť. Prvým je použiť hrubší kondóm, prípadne rovno dva kondómy, vďaka čomu budete menej vnímať dráždenie. Druhým zas použiť špeciálny kondóm napustený benzokaínom.
Táto látka spôsobí lokálne zníženie citlivosti a utlmenie vnímania sexuálnej stimulácie. Veľmi podobne funguje aj tretí spôsob a to použitie špeciálneho gélu, ktorý sa nanáša na penis.

Správna poloha

Všimli ste si, že existujú sexuálne polohy, pri ktorých pociťujete viac vzrušenia a intenzívnejšie dráždenie? Ak nie, máme pre vás dobrú správu: výberom správnej polohy viete zmierniť problém s vašou predčasnou ejakuláciou.
Misionárska poloha, poloha zozadu aj poloha v stoji sú z pohľadu muža najviac rizikové. V týchto pozíciách dosiahnete orgazmus oveľa rýchlejšie, než by ste čakali.
Naopak, skúsenosti ukazujú, že poloha jazdkyne, čiže keď je žena hore na mužovi, je najlepšia. Jazdkyňa však nesmie príliš akčne jazdiť, musíte len mierne „poklusávať“.

To najlepšie na koniec: tabletky!

Na záver sme si nechali najpohodlnejší a najlepší spôsob, ako predĺžiť svoj pohlavný styk a zlepšiť výdrž pri milovaní: tabletky. Nie, žiaden strach, nebudete musieť ísť k lekárovi.
Hovoríme o voľne dostupných prípravkov overenej značky pre mužov eJoy®, ktorá má už u nás dlhú tradíciu a tisícky spokojných zákazníkov.

Len nedávno sa totiž na trh dostali tabletky eJoy® LONG, ktoré ponúkajú mužom unikátnu kombináciu predĺženia erekcie, zlepšenia stoporenia a oddialenia ejakulácie. Ak by ste ich chceli vyskúšať, pokojne navštívte oficiálny eshop značky a objednajte si ich z domu.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie