17.6.2019 00:00 | Macho

Zabudnite na poličku plnú strojčekov

Ilustračné foto SPONZOROVANÉ
Ilustračné foto
Zdroj: Philips
Máte už teraz kúpeľňu plnú prístrojov či prípravkov určených na to, aby ste sa pokojne mohli pozrieť do zrkadla?

V prípade novej série zastrihávačov Philips Multigroom vás musí zaujať najmä ich všestrannosť. Práve toto slovíčko je ich hlavným sloganom, čo potvrdzuje aj fakt, že obsahujú 14 nadčasových nástrojov, ktoré sa postarajú o váš dokonalý vzhľad. Samotné čepele sú vhodné na úpravu celého tela a vytvorenie vami želaného štýlu.

Vytvorte si váš vlastný štýl

Dnešná doba je špecifická tým, že sa ani nenazdáte, a váš obľúbený štýl už nie je „in“. Nie každý má čas každú chvíľu merať cestu k barbierom, čo mužom neuberie len vzácny voľný čas, ale aj nemalé financie. Pri investovaní do zastrihávača Philips Multigroom series 7000 14v1 máte k dispozícii maximálne komplexný kovový zastrihávač s technológiou Dual Cult, s ktorým dokážete zlepšiť svoj vzhľad od hlavy po päty. 14 nástrojov s 3-hodinovým prevádzkovým časom je vhodných na úpravu všetkých veľkostí či tvrdostí chĺpkov a vlasov. Za pár sekúnd sa premení na holiaci strojček na telo na pohodlné holenie chĺpkov či maximálne presný holiaci strojček na presné zdokonalenie okrajov na brade, lícach alebo krku. Veľké využitie ponúka aj ako strihač vlasov s výnimočnou šírkou 41 mm či ako zastrihávač chĺpkov s ich jemným odstránením z uší alebo nosa.

Maximálna bezpečnosť

Využívanie rôznych prístrojov v sprche či vo vani je vec, ktorá sa nemusí skončiť dobre. Náš zastrihávač je plne vodotesný, čo umožňuje jeho použitie aj pri priamom kontakte s vodou. Kovová kostra z nehrdzavejúcej ocele vám zaistí dlhodobú životnosť. Pri iných prístrojoch môžete spozorovať zníženú kvalitu čepielok už po pár mesiacoch. Pri Philips Multigroom series 7000 14v1 sa čepele o seba jemne trú, čo docieli ich ostrenie počas prevádzky. Takto si môžete užívať rovnako ostré britvy aj po rokoch. Pogumovaná protišmyková rukoväť zlepšuje kontrolu nad jeho manipuláciou. To, že ide o dlhodobú investíciu za dostupnú cenu, hovorí aj 5-ročná záruka či batéria s možnosťou napájania po celom svete, ktorú nemusíte premazávať.

Viac na www.philips.sk/zastrihavac

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie