25.3.2019 00:00 | Sex

Nečistý alebo vzrušujúci? Análny sex je plný rozporov

Ilustračné foto SPONZOROVANÉ
Ilustračné foto
Zdroj: Pixabay.com
Snáď máloktorá sexuálna praktika so sebou prináša toľko protichodných názorov ako práve análny sex. Sex “zozadu” je pre niekoho tabu, pre iného denná rutina.

Análny sex nie je pre každého

Je to tak. S análnym sexom sa spája množstvo predsudkov, ktoré sú však v niektorých tak zakorenené, že análny sex je pre nich tabu. Predsudky sú spojené najmä so záležitosťami hygieny a bolesti, ale zároveň niečoho, čo je proti “dobrým mravom”. Ak však takéto zábrany nemáte a análny sex vykonávate správne, práve on prinesie do vašej spálne doteraz nepoznané vzrušenie. Stačí, ak sa budete držať niekoľkých základných zásad.

#1 Rozprávajte sa

Svoju partnerku s análnym sexom určite neprekvapte. Mala by vedieť, do čoho ide a náležite sa na to pripraviť. Vysvetlite jej, že pri análnom styku vlastne penis dráždi vagínu z inej strany a bude mať z toho náležitú rozkoš.

#2 Základom je čistota

Vaša partnerka by sa mala pred análnym sexom dôkladne vyčistiť. Nie je potrebná žiadna črevná sprcha, stačí sa po toalete umyť trochu hlbšie ako zvyčajne.

#3 Buďte citlivý

Análny sex spravidla nespôsobuje bolesť, musíte byť však pri ňom citlivý. Keďže konečník sa nezvlhčuje, musíte ho zvlhčiť lubrikantom alebo aspoň vazelínou z lekárne. Konečník pred vniknutím uvoľnite pomalou masážou a v ideálnom prípade pridajte aj masáž klitorisu.

Aj aj chcete, ale nemôžete…

Ak patríte do skupiny zástancov análneho sexu, nie vždy sa vám musí “zadariť”. Análny sex totiž vyžaduje mimoriadnu tvrdú erekciu, ktorú možno nie vždy dokážete dosiahnuť. Mnohí muži si myslia, že majú tvrdú erekciu, avšak na análny sex to nemusí stačiť. Penis musí byť totiž schopný preniknúť do stiahnutého a tuhého análneho otvoru.

Aby ste mali z análneho sexu dokonalý pôžitok nielen vy, ale aj vaša partnerka a radi experimentujete, vezmite si na pomoc tabletky na erekciu Erexan. Erexan zabezpečí, že váš penis bude dokonale napumpovaný a tvrdý a bez problémov prenikne do análneho otvoru.

Zahoďte teda predsudky a vneste do vašej spálne nepoznanú rozkoš. Spolu s Erexanom.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie