8.3.2019 00:00 | Sex

Sťažuje sa, že ste rýchly? Zmeňte to!

Ilustračné foto SPONZOROVANÉ
Ilustračné foto
Zdroj: Pexels.com
Sexuálne uspokojiť partnerku nie je vždy jednoduché. Najmä, ak máte problém s predčasnou ejakuláciou. Viete, ako môžete ejakuláciu oddialiť a svojej partnerke dopriať dlhotrvajúce vzrušenie?

Predčasná ejakulácia má svoje príčiny

Ak mávate pri sexe predčasnú ejakuláciu, nie je to nič príjemné - ani pre vás, ani pre vašu partnerku. Každý z vás si predsa chce užiť príjemný sex čím najdlhšie. Príčiny tohto problému môžu byť rôzne. Jedným z najčastejších dôvodov je napríklad krátka uzdička penisu, čím pri milovaní dochádza k omnoho silnejšie stimulácii, a teda aj predčasnému vyvrcholeniu. Netreba však podceňovať ani psychické príčiny. Začiatok sexuálnej aktivity, málo skúseností, obava zo sklamania partnerky, ale aj únava, stres či dlhodobejšia sexuálna abstinencia patria k najčastejším z nich.

Našťastie, každý problém má svoje riešenie. V boji proti predčasnej ejakulácii vám môže pomôcť už malá zmena. Pri problémoch s krátkou uzdičkou pomáha operácia, gély na znecitlivenie alebo lieky. Pri psychických problémoch pomôže rozhovor s partnerkou alebo konzultácia so skúseným sexuológom. Pre predĺženie sexuálneho zážitku však môžete urobiť ešte niečo.

Ako predĺžiť sex?

#1 Meňte polohy. Pri sexe striedajte polohy. Vďaka takejto prestávke si penis trochu oddýchne a vydrží dlhšie. Dlhšiu výdrž dosiahnete aj polohou, ktorá vás príliš nevzrušuje, ale partnerku áno.

#2 Cvičte. Kegelove cviky pomáhajú pri predčasnej ejakulácii i problémoch s prostatou. Sú v zásade veľmi jednoduché a môžete ich precvičovať v sede, v ľahu alebo pri chôdzi. Aby ste dosiahli požadovaný efekt, venujte sa im aspoň každý druhý deň.

#3 Masturbujte. Masturbáciou môžete trénovať oddialenie ejakulácie, a predĺžiť tak svoju výdrž.
Masturbácia pred sexom vám pomôže predĺžiť milovanie aj o polovicu.

#4 Užívajte výživové doplnky. Ako prvá pomoc pre oddialenie ejakulácie môžete použiť aj tabletky na erekciu Erexan. Vyrieši za vás nedostatočnú výdrž a na rozdiel od bežných tabletiek na erekciu predpisovaných lekármi nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Náš tip: Pozrite si aj video o tom, ako uspokojiť ženu a oddialiť ejakuláciu.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie