18.2.2019 00:00 | Sex

Zväčšená prostata ovplyvňuje aj sexuálny život. Vyriešte to!

SPONZOROVANÉ
Zdroj: Pexels.com
Viete, že za nepríjemnosťami v sexuálnej oblasti sa môže skrývať aj zväčšená prostata? Často je to práve ona, ktorá je zodpovedná za ťažkosti s potenciou a erekciou. Poradíme vám, ako tento problém riešiť.

Zväčšená prostata sa môže týkať aj vás

Ak si myslíte, že zväčšená prostata je záležitosťou mužov po päťdesiatke, mýlite sa. Často postihuje aj mužov krátko po tridsiatke. Zbystriť pozornosť by ste mali už vtedy, ak sa v noci budíte s nutkaním na močenie. Ak sa k tomu pridajú pocit neúplného vyprázdnenia či bolesti pri močení, máte jednoznačne zväčšenú prostatu. Okrem týchto problémov vám môže priniesť tiež ťažkosti v sexuálnej oblasti. Prečo je to tak?

Prostata a sexuálny život

Prostata plní pri sexe funkciu spúšťača spermií. Ak nie je tento orgán v poriadku, ovplyvní to aj sexuálny život. Zväčšená prostata môže mať za následok neschopnosť erekcie, predčasnú ejakuláciu, ťažšie dosiahnutie orgazmu, či dokonca úplnú stratu libida a chuti na sex. Našťastie však existuje riešenie v podobe užívania certifikovaných prírodných výživových doplnkov.

Ako riešiť problém so zväčšenou prostatou?

#1 Užívajte tabletky na erekciu Erexan. Tabletky majú okamžitý účinok na zlepšenie erekcie. Tento doplnok nemusíte užívať dlhodobo, stačí, ak 30 až 60 minút pred pohlavným stykom užijete 1-2 tabletky. Jeho účinky a zlepšenie problémov s erekciou sa dostavia veľmi rýchlo.

#2 Dlhodobo užívajte Fixoprost. Tabletky na prostatu Fixoprost uľavujú od bolestivých problémov spojených so zväčšenou prostatou pomocou koncentrovanej zmesi účinných látok. Fixoprost vám pomôže dostať prostatu opäť pod kontrolu a predísť ďalším komplikáciám.

#3 Nezabúdajte na prehliadky u urológa. Svojho urológa by ste mali preventívne navštevovať minimálne raz za rok. Ak však máte časté problémy s erekciou, zbadáte v moči krv alebo máte ťažkosti s močením, návštevu lekára neodkladajte.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie