12.2.2019 00:00 | Macho

Valentínsky darček pre oboch? Je to možné!

SPONZOROVANÉ
Zdroj: Philips
Chlapom sa bonboniéry nekupujú, no my máme nápad, ako to vašej partnerke uľahčiť.

Pusa na hladké líce

Blíži sa nám sviatok lásky. Ak chcete vašu polovičku potešiť aj niečím iným ako bežnými darčekmi, vedzte, že mnohé z nich na svojom partnerovi uvítajú dobré oholenie. Každá takáto zmena je, samozrejme, vec vkusu, no ak máte radi vaše strnisko nakrátko, ponúkame tip na jednoduché a praktické riešenie. Zároveň je to výborné riešenie problému, s ktorým dámy často zápasia – nevedia, čo nám kúpiť. Takto obdarujú oboch, pričom môžete darček používať aj každý deň!

Holí bez podráždenia

Philips OneBlade je hybridný zastrihávač, s ktorým dosiahnete širokú paletu výsledkov. Na prvý pohľad pripomína akúsi mechanizovanú žiletku, no nenechajte sa zmiasť. Aj s jednoduchým dizajnom OneBlade zastriháva, tvaruje aj holí akokoľvek dlhú bradu. Poďme na to teda pekne po poriadku a začnime krátkym oholením. Philips OneBlade neholí príliš nakrátko, takže nedochádza k podráždeniu pokožky. Obojstranná čepeľ umožní veľkú škálu pohybov, takže bez problémov upravíte aj problematické miesta, napríklad fúzy priamo pod nosom. Flexibilné uchytenie čepele navyše slúži v prospech čo najlepšieho kopírovania obrysov tváre.

Široké možnosti v kompaktnej podobe

Vďaka 1, 3 a 5 mm hrebeňovým nadstavcom si však môžete pestovať aj strnisko a modelovať jeho kontúry. To pri žiletke alebo veľkých holiacich strojčekoch nie je úplne možné, čo opäť potvrdzuje, že zastrihávač určite patrí do arzenálu mužov s týmito požiadavkami. Holenie je možné nasucho aj namokro, čo určite využijete nielen doma, ale aj na cestách. Nesmierne kompaktná konštrukcia a 45 minút výkonu pri plnom nabití zaručia, že je skvelým spoločníkom aj na cesty.

„Super hladké ostrihanie aj najväčšej brady, používa sa veľmi jednoducho a rýchlo sa očistí. Odporúčam fakt všetkým.“ (Robert)

Bez starostí so žiletkami

Samotné čepele je potrebné vymieňať približne po 4 mesiacoch používania, ale ak sa neholíte až tak často, vydržia dlhšie. Vhodnosť výmeny indikuje opotrebovanie ochranného filmu na čepeliach, takže budete vedieť, kedy je výmena potrebná. Philips OneBlade je skrátka univerzálny zastrihávač, s ktorým môžete skúšať nové štýly, no zároveň aj staviť na klasiku.

Viac na www.philips.sk/oneblade

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie