6.2.2019 00:00 | Sex

Takto dosiahnete mimoriadny pôžitok zo sexu

SPONZOROVANÉ
Zdroj: pexels.com
Určite sa všetci zhodneme na tom, že sex prináša pôžitok. Viete však, ako môžete zažiť naozaj mimoriadny pôžitok zo sexu? Budete prekvapený, aký zážitok zo sexu získate, ak vyskúšate toto.

Nebojte sa experimentovať

Voči mnohým sexuálnym praktikám, ktoré dokážu zvýšiť pôžitok zo sexu, panujú medzi mužmi predsudky. Jednou z nich je aj masáž prostaty. Patríte tiež k tým, ktorí hovoria, že do tohto by v živote nešli? Nezatracujte ju hneď. Práve masáž prostaty vám totiž môže priniesť nečakané sexuálne zážitky.

Technika je dôležitá

Aby ste z masáže mali naozajstný pôžitok, dajte si mimoriadne záležať na technike. Zvládnete ju aj sami. Prípadne do nej zasväťte svojich sexuálnych partnerov a zážitok bude o to intenzívnejší. Prostatu môžete stimulovať dvomi spôsobmi - ako vonkajšiu alebo vnútornú.

Vonkajšia masáž prostaty je vhodná najmä na začiatok. Začnite masážou svojej hrádze, teda miesta pod semenníkmi smerom k análnemu otvoru. Druhým spôsobom masáže prostaty je priame dráždenie prostaty cez konečník, nazývaná aj ako vnútorná masáž prostaty. Tento spôsob masáže je oveľa intenzívnejší. Najlepším prostriedkom na masáž je prst, ale na zvýšenie zážitku môžete použiť aj rôzne sexuálne pomôcky, ako napríklad análny kolík. Pomaly prenikajte dovnútra ku konečníku, ktorý ste predtým natreli lubrikačným gélom a postupujte smerom k bruchu, až kým nenahmatáte prostatu - guľatú plôšku približne vo veľkosti orecha, ktorá vyčnieva zo sliznice. Potom ju jemne stláčajte, meňte rytmus a intenzitu pohybov. Dráždenie sa môže spojiť aj so stimuláciou penisu, ale nie je to nevyhnutné.

Pre začiatočníkov je vhodná pozícia na štyroch alebo v kľaku, ani v tomto ohľade sa však nebojte experimentovať a nájsť polohu, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Najmä pri tomto spôsobe stimulácie prostaty však mimoriadne dbajte na hygienu - vyprázdnite sa a dôkladne sa umyte. Na hygienu nezabúdajte ani po masáži.

Zaexperimentujte si s Erexanom

Ak ste fanúšikom sexuálnych experimentov, určite vás nesklamú ani tabletky na erekciu Erexan. Tento výživový doplnok povzbudí vašu potenciu a libido, zlepší erekciu, výrazne posilní orgazmus a predĺži sexuálny styk. Jednoducho, Erexan vám prinesie nové sexuálne zážitky a dosiahnete s ním oveľa väčšie sexuálne výkony, na aké ste boli doteraz zvyknutý.

Ešte váhate? Všetko, čo môže viesť k zvýšeniu sexuálneho pôžitku, by ste mali skúsiť. Dosiahnutie vzrušujúceho orgazmu a príjemná erotika predsa stoja za to.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie