14.1.2019 15:35 | Šport

Športovci na Plese v opere žiarili: Obdarená žena hokejistu a...

Športovci na Plese v opere žiarili.
Športovci na Plese v opere žiarili.
Zdroj: Ples v opere
Najprestížnejšou udalosťou roka je bezpochyby Ples v opere. Tohtoročný, už 19. ročník, sa uskutočnil v sobotu večer. V historickej budove SND sa zišlo množstvo osobností, medzi ktorými už tradične nechýbali ani slovenskí športovci.
Fotogaléria
18
fotiek v galérii
Ples v opere
Zdeno Cíger, bývalý úspešný hráč s partnerkou Xéniou Mikulovou
Veronika Vadovičová, trojnásobná paralympijská víťazka v streľbe, majsterka sveta, nositeľka vyše 70 ocenení
Boris Valábik, bývalý hokejový reprezentant, pôsobil v NHL, Lucia Polláková
ples v opere
Metelka Jozef, reprezentant v paracyklistike, päťnásobný majster sveta a dvojnásobný víťaz paralympiády, Barbara Bartolini
Ján Riapoš, predseda Slovenského paralympijského výboru, predseda Slovenského zväzu telesne postihnutých športovcov s manželkou Bibianou Riapošovou
Naše hviezdy vymenili dresy za róby či fraky a svojou účasťou zároveň podporili aj dobročinné poslanie tejto udalosti.
Športovci na Plese v opere žiarili.

Okrem významných osobností kultúrneho a spoločenského diania hostil v poradí už devätnásty dobročinný Ples v opere aj športovcov, ktorí sa svojimi úspechmi zapísali do histórie slovenského ako i svetového športu. Naše hviezdy vymenili dresy za róby či fraky a svojou účasťou zároveň podporili aj dobročinné poslanie tejto udalosti.

Veľkú pozornosť si už pri príchode do priestorov Slovenského národného divadla vyslúžil bývalý hokejista a tréner Zdeno Cíger. Spoločnosť mu aj tentoraz robila partnerka Xénia, ktorá magnetizovala oči prítomných krásnou róbou a odhaleným dekoltom.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie