23.1.2019 00:00 | Sex

Ktoré veci škodia vašej potencii? Skoncujte s nimi

SPONZOROVANÉ
Zdroj: Pixabay.com
Trápi vás nedostatočná potencia? Možno si za to môžete sami. Ak chcete kvalitnejší sex, skoncujte s vecami, ktoré škodia vašej potencii.

#1 Fajčenie

Okrem toho, že škodí vašim pľúcam a kondícii, je fajčenie jednoznačným číslom jeden, ktoré ohrozuje aj vašu potenciu. Fajčenie totiž upcháva cievy a môže spôsobiť problémy s prekrvením vášho penisu. Na začiatku sú to len drobné zlyhania, postupom času však môžu prerásť až do impotencie. Fajčenie navyše znižuje aj vaše libido a plodnosť. A pozor, rovnako nebezpečné je aj pasívne fajčenie, ak to teda nevyhnutné, nezdržujte sa ani v spoločnosti fajčiarov.

#2 Alkohol

Ani konzumácia alkoholu vo vyšších dávkach vašej potencii neprospieva. Škodí vám najmä pivo a tvrdý alkohol. Naopak, ak si raz za čas dáte pohár červeného vína, vašu potenciu ovplyvní pozitívne. Malé množstvo alkoholu totiž pôsobí ako afrodiziakum. Základom je však nepreháňať to.

#3 Málo pohybu

Ak máte sedavé zamestnanie a vo voľnom čase uprednostňujete pasívny oddych, pravdepodobne sa to prejaví aj vo vašej posteli. Správne fungovanie srdcovo-cievneho systému totiž musíte podporiť aj pohybom. Najvhodnejšie sú pravidelné prechádzky, beh, ale aj kardio cvičenia.

#4 Nesprávna strava

Rovnako, ako existujú potraviny na podporu potencie, existujú tiež potraviny, ktoré potenciu zabíjajú. Ak si chcete užívať sexuálne radovánky bez problémov s erekciou, určite vylúčte alebo aspoň obmedzte konzumáciu mastných a vyprážaných jedál, bieleho pečiva, sladkostí či chipsov.

Rovnica je teda jasná. Čo škodí vášmu organizmu, škodí aj vášmu penisu. Zamerajte sa skôr na prostriedky, ktoré vašu potenciu podporia - športujte, stravujte sa zdravo a užívajte výživové doplnky na prírodnej báze.

Podporte vašu potenciu Erexanom

Erexan sú tabletky na erekciu, ktoré vám prinavrátia chuť na sex a zvýšia potenciu. Kombinácia prírodných prostriedkov a aminokyselín sa úspešne používa pri problémoch s erekciou a zvyšovaní sexuálnej výkonnosti. Tabletky pritom nemusíte užívať dlhodobo. Stačí, ak niekoľko minút pred sexom užijete 1-2 tabletky Erexanu a môžete si užívať sexuálne radovánky v doposiaľ nepoznanej podobe.

Čítajte ďalej
VIDEO