20.12.2018 09:00 | Sex

Doprajte si dokonalý pôžitok zo sexu

SPONZOROVANÉ
Zdroj: pexels.com
Čo môže byť lepšie ako pôžitok zo sexu? “Dokonalý” pôžitok zo sexu. Doprajte si ho spolu so svojou partnerkou. Poradíme vám, ako na to.

Existuje viacero spôsobov, ako si sex skutočne užiť. Základom je, aby ste k sexu nepristupovali ako k rutine, ale ako k umeniu či rituálu. Čím viac spôsobov preskúmate, tým lepšie. Vyberte si praktiky, ktoré sú vám najbližšie. Keď sa v nich budete zdokonaľovať, určite sa to prejaví aj na vašej a partnerkinej spokojnosti. My vám ponúkame tri tipy, z ktorých si určite vyberiete.

 

#1 Vyskúšajte Kamasútru

Známa kniha sexu ešte nikoho nesklamala. Ponúka vám inšpirácie na ľahké, stredne náročné, ale i veľmi náročné polohy, na ktoré potrebujete takmer gymnastický výcvik :-) Všetky však majú spoločné jedno - prinesú vám dokonalú rozkoš. Spolu s partnerkou vyskúšajte najskôr tie najjednoduchšie sexuálne polohy a postupne prechádzajte na náročnejšie. Nikdy však nezabúdajte na predohru. Pred samotným vniknutím by ste mali byť obaja naplno vzrušení, aby ste si každú polohu maximálne vychutnali. A potom už môžete skúšať čokoľvek a kdekoľvek.

#2 Objavte tajomstvá masturbácie

Masturbácia nikomu z vás určite nie je neznáma - prinajmenšom z vašich pubertálnych čias. Poznáte však spôsoby, ako masturbovať s najväčším pôžitkom? Existujú techniky, pomocou ktorých si honenie môžete naozaj užiť. Skúste napríklad zapojiť obe ruky alebo masturbovať v inej pozícii, ako je ľah či sed - napríklad si kľaknúť či ľahnúť. Jeden z najpríjemnejších spôsobov honenia je tiež spoločná masturbácia s partnerkou, ktorá prináša veľmi silný erotický zážitok.

#3 Tabletky na erekciu

Svoj sexuálny život môžete vylepšiť aj pomocou špeciálnych voľnopredajných doplnkov, ktoré dokážu zosilniť nielen slastné pocity pri milovaní s partnerkou, ale aj pri masturbácii. Vyskúšajte napríklad tabletky na erekciu Erexan. Váš penis bude tvrdší, erekcia dlhšia a vzrušujúce pocity zo sexuálneho aktu budú oveľa intenzívnejšie. Erexan posunie váš pôžitok zo sexu o 20 úrovní vyššie. Takže, na čo ešte čakáte? :-)

Čítajte ďalej
VIDEO