12.12.2018 16:00 | Sex

Panenstvo na predaj: Slečna chce za nevinnosť závratnú sumu

Zdroj: Jade
Nie je prvou ani poslednou, ktorá sa pokúša týmto spôsobom vylepšiť rodinný rozpočet. Snedá 18 ročná študentka Jade dúfa, že v online dražbe vyskočí najvyššia ponuka na aspoň 1,5 milióna libier (cca 1,66 milióna €).

Doteraz mladá kráska nemala žiadneho priateľa a zameriavala sa iba na štúdium. Dražba pritom začínala na sume 100 000 libier. "Rozhodla som sa predať svoju panenstvo, pretože týmto spôsobom môžem pomôcť svojej matke, ktorá má finančné ťažkosti. Je to slobodná matka a veľmi dobre ma vychovala a učí ma rešpektovať ostatných, ja preto splácam jej dlh, " cituje ju denník Daily Mail .
Zvyšok chce vložiť do financovania svojho štúdia, cestovania a rozbehnutia vlastného podnikania. Kráska verí, že takto pomôže rodine zabezpečiť lepšiu budúcnosť.

Aké má Jade predstavy o „prvom raze“?
Víťaznému uchádzačovi chce ukázať lekárske potvrdenie o panenstve. Dúfa, že miesto ich stretnutia bude päť hviezdičkový hotel v Londýne. Po horúcej noci by navyše ocenila, keby jej vedel poradiť aj s podnikaním. Svojimi fotkami určite povzbudila mnohých pánov k premýšľaniu o svojej ponuke. 

VIDEO