13.12.2018 14:50 | Macho

Urobte si radosť: takéto holenie ste ešte nezažili

SPONZOROVANÉ
Zdroj: Philips
Opäť tu máme Vianoce, čas pokoja a veselosti. A áno, s tým pokojom je to vlastne úplne naopak. Nákupnému zhonu sa nevyhnete, pretože si vás určite nejako nájde. My máme pre vás tip na darček, ktorým si môžete urobiť radosť sám a relax naozaj prinesie.

Najlepší z najlepších

Každý muž predsa pozná oslobodzujúci pocit hladkého oholenia. Aj keď tento look často striedame so strniskom alebo odviazanejšou kombináciou brady a fúzov, je to nesmierne pohodlné a elegantné riešenie. Dosiahnuť prvotriedne hladké oholenie bez podráždenia však vôbec nie je jednoduché. Philips S9000 Prestige je holiaci strojček, s ktorým máte na výber široké množstvo štýlov, no ak hľadáte hladké oholenie, splní túto základnú úlohu bez akéhokoľvek zaváhania. Ide totiž o najdôkladnejšie oholenie elektrickým holiacim strojčekom na svete. A ako to robí?

Spojenie efektivity a bezpečnosti

Nebudeme si klamať, za perfektným oholením je vždy kvalitná čepeľ. Pri rannom zhone sa však určite nebudete chcieť hrať s britvou, aj keď potrebujete perfektný výsledok. Čepele NanoTech sú zosilnené nanočasticami, ktoré zabezpečujú nesmierne tvrdé a dlhodobo ostré okraje, takže holia s najväčšou presnosťou. Zároveň je však zaistená maximálna bezpečnosť – nikdy sa k pokožke nedostanú tak blízko, aby bola ohrozená.  Naopak, krúžky Superb SkinComfort umožňujú čo najhladšie kĺzanie vďaka kovovým pigmentom, ktoré tvoria ich povrch. Pri takto zníženom trení následne nedochádza k podráždeniu pokožky. Holenie s Philips S9000 Prestige je možné nasucho aj pod sprchou, čiže v každej situácii.

Oholí až týždňové strnisko

Ako však bolo spomenuté vyššie, zvládne toho oveľa viac. Bez problémov oholí aj sedemdňovú bradu, pretože disponuje snímačom BeardAdapt, ktorý pri holení kontroluje hustotu chĺpkov. Prídavné nadstavce umožňujú tvarovanie brady, presné zastrihávanie a čistenie praktickou kefkou. Viacsmerové hlavy zachytia každý chĺpok a vďaka trom režimom si vyberiete, či potrebujete rýchle oholenie na ušetrenie času, normálny mód pre každý deň alebo citlivý režim pre jemné a dôkladné oholenie. Kompaktné a luxusné puzdro pojme strojček aj s podložkou Qi na bezdrôtové nabíjanie, takže budete môcť mať svoj štýlový a praktický strojček vždy poruke. 

Viac na www.philips.sk/s9000prestige

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie