10.12.2018 16:00 | Sex

Máte problémy s erekciou? Zbavte sa ich

Zdroj: pexels.com
Poznáte to. Problémy s erekciou nie sú nič príjemné. Najmä, ak vás postihujú stále častejšie a častejšie. Nič však nie je stratené. Poradíme vám, ako ich môžete odstrániť.

Nie ste v tom sám

Problémy s erekciou má mnoho mužov. Ich intenzita však môže byť rôzna. Za naozaj významnými problémami s erekciou sa môže skrývať aj vážny zdravotný problém. Takéto situácie nepodceňujte a vyhľadajte lekársku pomoc. Ak sa vám však “nepostaví” len z času na čas, pomôcť vám môžu aj jednoduchšie a dostupnejšie spôsoby.

 

#1 Zmeňte životný štýl

Za problémami s erekciou sa často skrývajú také “nevinné” záležitosti, akými sú napríklad nezdravá strava či nedostatok pohybu. Skúste teda najskôr zmeniť životný štýl. Úplne vylúčte mastné jedlá, rafinovaný cukor, kofeín, alkohol a fajčenie. Namiesto toho vsaďte na ovocie a zeleninu, celozrnné pečivo, strukoviny, semienka a oriešky.

Začnite sa tiež viac hýbať. Nie, nemusíte práve začať behať - na začiatok postačí, ak sa namiesto cesty autom či autobusom prejdete do práce. Nezaškodí však ani rezkejšia prechádzka či plávanie. Uvidíte, že výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Prejavia sa nielen v sexuálnej oblasti, ale aj v zlepšení celkového zdravia.

#2 Vsaďte na afrodiziaká

Účinky rôznych potravín a byliniek na sexuálnu výkonnosť sú známe už oddávna. Afrodiziaká zvyšujú sexuálnu túžbu, zlepšujú a predlžujú erekciu a starajú sa aj o potrebnú kvalitu a množstvo spermií.

Niektoré z nich máte určite aj vy doma. Na mužov vraj najlepšie účinkuje čokoláda a čili papričky, ale aj niektoré druhy ovocia (najmä ananás, avokádo, banány či granátové jablko), zelenina, strukoviny a rôzne koreniny. Ako sexuálny stimulant pôsobia aj rôzne bylinky, ako napríklad maca peruánska, ginko biloba, saw palmetto či kotvičník zemný.

#3 Užívajte výživové doplnky

Prírodné afrodiziaká skutočne fungujú. A ešte o to lepšie, keď sú v koncentrovanej forme. Zmesou tých najúčinnejších látok sú tabletky Erexan - výživový doplnok, ktorý sa úspešne používa pri problémoch s erekciou. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže zvýšiť chuť na sex, predĺžiť sexuálny styk a zlepšiť celkovú potenciu a sexuálnu výkonnosť. Stačí užiť 1 – 2 tabletky niekoľko minút pred pohlavným stykom a zaistí vám sexuálnu energiu až na 36 hodín. A toto už naozaj stojí za vyskúšanie, čo myslíte?

Čítajte ďalej
VIDEO