30.11.2018 16:00 | Macho

Sylvester Stallone navždy končí ako ...

Zdroj: northfoto.com
Obľúbený herec priznal, že sa vo svojich 72 rokoch už necíti na úlohu Rockyho Balboa, ktorý z neho v 70. rokoch minulého storočia urobil medzinárodnú filmovú hviezdu.

Legendárneho boxera tak hollywoodsky svalovec Sylvester Stallone už nikdy hrať nebude. Oznámil to fanúšikom v klipe, ktorý pre nich nahral. „Chcem týmto poďakovať všetkým na celom šírom svete za to, že prijali Rockyho rodinu do svojich sŕdc na viac ako štyridsať rokov. Bolo to rozhodne moje najväčšie privilégium tvoriť a hrať tak významnú postavu. Hoci mi to láme srdce. Bohužiaľ všetky veci musia raz odísť … A skončiť. Milujem vás, milí a úžasní ľudia. Najúžasnejšou vecou je to, že Rocky nikdy neumrie, navždy bude žiť vo vás,“ odkázal  Sly vo videu.

Odkazoval tak na prvý film o Rockym, ktorý sa takto zohrieval s bezdomovcami, pokým sa presadil ako boxer. Do kín nedávno vošiel film Creed II, v ktorom sa Stallone ako Rocky predstavuje poslednýkrát. Trénuje v ňom Adonisa Johnsona, Apollovho syna, aby sa mohol v ringu postaviť proti synovi Ivana Draga.

VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie