20.11.2018 16:00 | Sex

Ženská ejakulácia. Naozaj existuje?

Zdroj: Pexels.com
O ženskej ejakulácii sa toho nahovorilo a popísalo už veľa. Avšak, existuje mokrý orgazmus u žien naozaj alebo je to len mýtus?

Mokrý orgazmus u žien naozaj existuje

Naozaj. Žena dokáže ejakulovať. Nie je to len výmysel pornopriemyslu. A nielen to. Mokrý orgazmus, výstrek alebo squirting je dokonca schopná zažiť takmer každá žena. Môže za to špeciálny ženský orgán, ktorý je veľmi podobný mužskej prostate. Nachádza sa hneď pri vstupe do vagíny medzi klitorisom a vchodom do pošvy. Práve jeho dráždením dokážu dosiahnuť ejakuláciu aj ženy. Množstvo ejakulátu môže byť pritom u každej ženy rôzne. Je to v podstate podobné ako pri mužskom výstreku semena.

Ak ste ženskú ejakuláciu ešte u svojej partnerky nezažili, pravdepodobne niekde robíte chybu. My však poznáme jednoduchý návod, ako ho môžete žene privodiť.


Naučte sa tajomstvo dráždenia

Pri snahe o dosiahnutie ženskej ejakulácie musíte intenzívne masírovať ženskú prostatu. Postupným experimentovaním sa snažte nájsť tú správnu techniku a polohu. Aby ste sa pri dráždení ženských pohlavných orgánov postupne približovali k svojmu cieľu a dosiahli takýto silný vaginálny orgazmus, musí byť dostatočne pripravený aj váš penis. To znamená, že musí byť dostatočne hrubý a dlhý. Ďalšou podmienkou je dostatočná výdrž pri sexuálnom styku.

Ak ste však menej obdarený alebo máte problém s predčasnou ejakuláciou, ešte nie je nič stratené. Zaobstarajte si podporné prírodné produkty, s ktorými privediete seba aj svoju partnerku k dokonalému vyvrcholeniu.


Pomôže vám Erexan

Výživový doplnok Erexan sú účinné tabletky na erekciu, ktoré vám zabezpečia tvrdú erekciu už do 60 minút, oddialenie ejakulácie a predĺženie sexuálneho styku. Vďaka Erexanu bude vaša erekcia taká tvrdá a výdrž taká dlhá, že nebude zložité priviesť ženu k ejakulatívnemu orgazmu. A to už stojí za pokus, čo myslíte?

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie