8.11.2018 16:15 | Sex

Ženy si svalnáčov nevyberajú do postele bezdôvodne

Keď chlap cvičí, dôkladnejšie ju „zničí“ :)
Keď chlap cvičí, dôkladnejšie ju „zničí“ :)
Zdroj: iStockphoto
Nie je náhodou, že si ženy vyberajú ako milencov viditeľne zdatných mužov vo skvelej kondícii. Má to totiž evolučný význam.

Muž, ktorý je svalnatý a veľa športuje, totiž vydrží oveľa dlhšiu súlož. Žena s ním má teda väčšiu šancu, že sa sama uspokojí. A najväčší atléti vydržia až dvakrát dlhší pohlavný styk  ako najväčší gaučoví povaľači. Medzi mužmi, ktorí sa športu a pohybu vyhýbajú a dokonca toho denne ani veľa nenachodia, je oveľa viac jedincov trpiacich predčasnou ejakuláciou. A v priemere táto skupina vydrží súložiť iba tri minúty.

Páni, ktorí  denne behajú alebo jazdia na bicykli štyridsať minút, vydržia priemerne už 5,5 minúty. A muži, ktorí športujú či aspoň denne aktívne prejdú deväťdesiat minút, vydržia šesť minút. Teda dvakrát viac ako gaučoví a krčmoví lenivci. „V priemernej populácii trpí predčasnou ejakuláciou každý štvrtý muž. Tento problém pritom môže vážne narušiť kvalitu vzťahu. Muži, ktorí ale začnú športovať, sa nielen zbavia predčasnej ejakulácie, ale vydržia oveľa dlhšiu súlož,“ tvrdia urológovia z Ankary.

 

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie