26.10.2018 16:00 | Macho

Kávovar pre moderného muža? Tento pripraví šesť lahodných kávových nápojov

Zdroj: PR foto
Doprajte si perfektnú kávu v priebehu sekúnd. Ak momentálne premýšľate nad kúpou kvalitného stroja, ktorý je flexibilný a jednoduchý zároveň, máme pre vás skvelý tip.

Káva ako zážitok

Pre väčšinu z nás je to viac než len chutný nápoj, z ktorého načerpáme energiu. Predstavuje spoločenský a lifestylový fenomén, pretože je zároveň súčasťou nášho pracovného života, no taktiež pri dobrej šálke kávy relaxujeme. S tým samozrejme súvisí aj to, ako si ju pripravíme. Každý z nás má od svojej vysnívanej šálky kávy trochu iné požiadavky, nehovoriac o množstve spôsobov prípravy. Ak však nepatríte k puritánom, ktorý si zložitý proces mletia a prípravy absolútne užívajú, uprednostníte skôr jednoduché a flexibilné zariadenie.

Zachováva originálne aromatické vlastnosti

S automatickým kávovarom Philips 5000 LatteGo pripravíte jednoducho a rýchlo šesť druhov kávových nápojov. Základom sú samozrejme vždy kvalitné zrná. Extrémne pevné a presné keramické mlynčeky zabezpečia perfektné spracovanie vášho obľúbeného druhu kávy. Vďaka špeciálnej zátke skladujete kávové zrná v zásobníku bez straty arómy. Nie je to predsa úžasný pocit, keď sa nadýchnete krásnej vône čerstvo otvorenej kávy? Jej pôvodné vlastnosti si tak môžete užívať každý deň.

Nesmierna flexibilita uspokojí každého

Máte radi rôzne druhy kávy na rozdielne príležitosti? S kávovarom Philips 5000 LatteGo pripravíte perfektnú šálku kávy pre každého – od aromatického espressa až po krémové latte macchiato. Vďaka tomu si môže dať každý člen rodiny alebo návšteva práve takú kávu, na akú má práve chuť. Aj tie najšpecifickejšie požiadavky sa dajú ľahko doladiť pomocou nastavenia objemu, sily a teploty nápoja. Napriek tomu je ovládanie nesmierne jednoduché, a kávu pripravíte stlačením jedného tlačidla. Nádoba na vodu s veľmi rýchlym ohrievaním zabezpečí optimálnu teplotu a naozaj expresnú prípravu.

Bez starostí s umývaním

Patríte medzi milovníkov krémovej peny? Vysokorýchlostný napeňovač sa o všetko postará. Samotný okruh mlieka je ale zároveň nesmierne jednoduché vyčistiť. Skladá sa iba z dvoch častí, bez trubičiek, takže ho pod tečúcou vodou opláchnete za 15 sekúnd, prípadne je vhodný aj do umývačky. Žiadny okruh mlieka nevyčistíte tak rýchlo ako Philips 5000 LatteGo. To platí pre celé zariadenie – špeciálny filtračný proces zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Na výmenu filtra, ktorá je nutná až po 5 000 šálkach*, vás kávovar sám upozorní. Je to skrátka univerzálny a praktický kávovar, ako stvorený pre muža v dnešnej rýchlej dobe.

Viac na www.philips.sk/lattego

*Skutočný počet šálok závisí na zvolených variantoch kávy a frekvencii umývania a čistenia.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie