15.10.2018 16:00 | Sex

Nuda v posteli? Takto ju hravo zaženiete

Zdroj: Pixabay.com
Prejde si tým väčšina párov. Počiatočná vášeň a radosť z objavovania toho druhého po čase pominie a v posteli sa začíname nudiť. Ako to môžete zmeniť?

Preč so stereotypom

Do postele patrí všeličo, ale stereotyp a nuda rozhodne nie. Zažeňte už prvé príznaky a zapojte fantáziu. Divoké striedanie polôh každého nebaví, no porozmýšľajte, čo sa partnerke v minulosti páčilo a dávno ste to neskúsili.

Ak ste obaja otvorení novinkám, ideálne je úplne zmeniť prostredie. Milovanie na inom mieste ako doma v posteli naruší rutinu a váš milostný život sa opäť naštartuje. Možno vás výlet zároveň privedie na zaujímavé myšlienky, ktoré potom skúsite doma.


Spoločné nákupy

Nemusí sa to zdať ako prevratný nápad, no keď sa vyberiete do tých správnych obchodov, výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Nákupy nie sú len návodom na to, ako uspokojiť ženu. Tie, čo máme na mysli, sa budú páčiť aj vám. Kde teda nájdete inšpiráciu na vášnivý sex?

Na začiatok v každom dobrom kníhkupectve. Stará dobrá Kamasútra nikdy nesklame a aj po stáročiach je úžasným zdrojom nápadov. Ak si tú stúpajúcu dobrú náladu chcete poistiť, potešte partnerku peknou spodnou bielizňou. Dajte si záležať a vyberte ju pekne spoločne. Na záver - pre tých, čo si trúfajú - zakončite nákupné kolečko návštevou sex-shopu, kde si vyberiete nejakú hračku pre dospelých.

Vyskúšajte afrodiziaká

Afrodiziaká dokážu do postele priniesť viac vášne, intenzívnejšie prežívanie milovania a úplne iný rozmer vnímania. Už oddávna ľudia poznajú účinky rôznych potravín a byliniek na zvýšenie sexuálnej túžby. Popri známych afrodiziakách, akými sú chilli papričky či čokoláda, patria k najúčinnejším afrodiziakám aj maca peruánska alebo kotvičník zemný.

Obe nájdete napríklad v tabletkách Erexan. Ak tieto tabletky poznáte ako prípravok pre riešenie problémov s erekciou, nemusíte mať obavy. Erexan pomáha aj tam, kde problémy nie sú. Podporí však vašu potenciu, prispeje k udržaniu silnejšej a dlhotrvajúcej erekcie, a zabezpečí vám tak nové a vzrušujúce sexuálne zážitky.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie