17.9.2018 16:00 | Sex

Beatlesáci neboli v sexe žiadne neviniatka

Z chlapcov zo skupiny Beatles hystericky odpadávali ženy od vzrušenia.
Z chlapcov zo skupiny Beatles hystericky odpadávali ženy od vzrušenia.
Zdroj: northfoto
Paul McCartney zaspomínal na začiatky skupiny Beatles a magazínu GQ odhalil aj niektoré intímne detaily zo spolunažívania štyroch mladíkov, ktorí boli najslávnejšími hudobníkmi 60. rokov.

Vegán McCartney (76) zo Spojeného kráľovstva priznal, že si platili prostitútky a tiež spoločne s Johnom Lennonom pred sebou masturbovali. „Namiesto toho aby sme sa opili do nemoty a žúrovali, ani neviem, či sme tam prespávali alebo niečo, jednoducho sme sedeli všetci v kreslách, niekto zhasol a niekto začal masturbovať, tak sme začali všetci,“ zaspomínal Paul na jeden večierok v dome Johna Lennona.

Sexuálne orgie ale McCartneymu údajne nevoňali a vyhýbal sa im. Priznal však, že v Las Vegas si raz užil ménage à trois s dvomi prostitútkami. „Žiadne orgie neprebiehali, teda pokiaľ viem. Mali sme božské sexuálne zážitky a tiež sex s fanúšičkami. Raz sa stalo, keď sme boli vo Vegas, že nám produkčný z turné povedal - budete vo Vegas, chlapci, chcete prostitútku? A my všetci sme nadšene odpovedali, no samozrejme! A ja som si vyžiadal dve. Mal som ich a bol to úžasný zážitok. Ale to je asi tak najviac v mojom prípade, čo sa blížilo orgiám,“ dodal Paul k sexu v trojici.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie