13.9.2018 06:00 | Šport

Šialený režim Marka Wahlberga vzbudzuje rešpekt

Zdroj: Northfoto.com
Herec Mark Wahlberg (47) si myslí, že cvičiť dvakrát denne je lepšie, ako rešpektovať biorytmy a poriadne sa vyspať. Aby zvládal nabitý pracovný režim a k tomu dve intenzívne cvičenia denne, vstáva už o pol tretej ráno.

A hneď potom ide do posilňovne. Hollywoodska hviezda sa o svoju svalovú hmotu stará od puberty. Mark na Instagrame prezradil, ako vyzerá jeho deň. Vstáva o pol tretej ráno a modlí sa, potom si dá ľahšie raňajky a ide cvičiť. Potom nasleduje sprcha, niekedy golf a desiata. O siedmej už väčšinou začína pracovať. Večer posilňuje alebo boxuje a do postele chodí už o pol ôsmej večer so sliepkami.

S Wahlbergom strávil pracovný deň aj moderátor Piers Morgan, ktorý zaznamenal hercov diár pre magazín Event. „Hovorili sme spolu o jeho legendárnom fitness režime. Prezradil mi, že keď nakrúca, jeho tím vykuchá hotelovú izbu a vyrobí mu tam súkromnú posilňovňu. Potom mi povedal: „Zobudím sa o pol tretej ráno a tvrdo posilňujem hodinu od tretej do štvrtej, medzi sériami mám iba desať sekúnd prestávky. Potom ideme na miestne basketbalové ihrisko a hodinu hráme dvaja na dvoch. Potom sa vrátim do hotela o šiestej ráno a dám si tanier s kuraťom a zeleninou, potom o siedmej idem na nakrúcanie. Tam vo svojom karavane počas dňa urobím päťsto brušákov, aby som sa udržiaval vo sviežej kondícii. Končím o šiestej  večer, vraciam sa do hotela a štyridsaťpäť minút boxujem. Potom sa najem a v ôsmej som už v posteli,‘“ citoval Wahlberga Morgan v príspevku.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie