12.9.2018 16:00 | Sex

Nádej pre zamilované fanúšičky slávnych mužov je v Los Angeles

Zdroj: iStockphoto
Zástupy žien z celého sveta by chceli prežiť aspoň jednu noc s hercami Benom Affleckom, Judom Lawom či Colinom Farrellom. A hoci sa ich šance na splneniu tohto erotického sna rovnajú takmer nule, môžu porodiť dieťa, ktoré im bude aspoň podobné.

Stačí si vybrať darcu v losangeleskej spermobanke California Cryobank a zaplatiť si vzorku. Tú potom pošlú na akúkoľvek kliniku asistovanej reprodukcie na svete. Záujemkyňa potom už len musí dúfať, že sperma dvojníka slávneho muža bude niesť dosť progresívne gény, ktoré sa v jej potomkovi prejavia. A ona raz bude vychovávať chlapčeka, ktorý bude mať podobnú tvár ako má Ben Affleck či Orlando Bloom.

Jedna z najväčších spermobánk sveta California Cryobank skutočne na svojom webe ponúka  darcov podľa toho, ako sú podobní slávnym hercom, spevákom a športovcom. Vyberať sa dá z dvojníkov Ryana Goslinga, Ashtona Kutchera, Johnnyho Deppa, Leonarda DiCapria, princa Harryho, Bradleyho Coopera, Keanu Reevesa, Kita Harringtona, Jasona Momoyu, Jackieho Chana, Chucka Norrisa, Vina Diesela, Brucea Willisa, Johna Travoltu a ďalších.

Klinika si však vyhradzuje právo prirovnávať darcov k slávnym mužom, ale nezaručuje, že dieťa bude skutočne vyzerať ako dvojník DiCapria či Travoltu. „Dokonca ani biologický potomok Matta Damona nemusí totiž vyzerať ako Matt Damon,“ vysvetľuje banka na svojom webe. „Ben Affleck je ale medzi našimi celebritami najobľúbenejší od začiatku… A od samého začiatku sme si tiež povedali, že dve celebrity nebudeme nikdy k prirovnaniu podobnosti používať. Nimi sú Brad Pitt a George Clooney. To preto, že spočiatku úplne všetci spomínali iba tieto mená. Boli to akési ideálne mužské vzory skvele vyzerajúcich celebrít. Tak sme sa rozhodli ich nepoužívať,“ uviedol viceprezident kliniky Scott Brown v rozhovore pre britský denník The Sun. Vzorka spermy stojí 900 dolárov (cca 777 €)

 

Čítajte ďalej
VIDEO