13.9.2018 16:00 | Sex

Vášnivý sexuálny život aj po 50-tke? Ide to

Zdroj: PR / Adobe Stock
Vkrádajú sa k vám do spálne problémy v posteli? Nie ste jediný. Problémy s erekciou postihujú vo vyššom veku mnoho mužov. Ale po 50-tke predsa život nekončí! A ten sexuálny už vôbec nie.

Ach, tie choroby…

Možno to poznáte aj vy osobne. Mužom v preddôchodkovom a dôchodkovom veku pribúdajú do zbierky rozličné choroby. Mnohé z nich vyvolávajú ochorenia prostaty či andropauza. Aj to je jedným z dôvodov, prečo ich libido klesá, strácajú chuť na sex a trpia erektilnou dysfunkciou.

 

Milovanie po 50-tke má väčšie čaro

Veľa ľudí tvrdí, že až po 50-tke objavili, že sex môže byť naozaj potešením. Už to totiž nie je len o samotnom sexuálnom uspokojení, ale predovšetkým o krásnom procese zbližovania sa páru vo vyššom veku. Tento špeciálny vyplavovač endorfínov je nenahraditeľný, vráti vám mladosť a nabudí vás opäť k životu.

Namiesto kvantity kvalita

Ako si teda užiť vášnivý sex aj po 50-tke? Predovšetkým to nepreháňajte s výkonmi. Sústreďte sa na pôžitok vás oboch. Nezabudnite na dôležitosť predohry. Keď idete na vec, stavte na overené polohy. Nemusíte skúšať najnovšie krkolomné polohy, aby ste si sex skutočne užili. Ak už chcete naozaj vyskúšať niečo nové, odporúčame vám tantru. Vaša partnerka bude ohromená. Vedeli ste, že ženy po 50-tke zažívajú orazmus intenzívnejšie ako mladšie ženy? A nepotrebujú na to ani Viagru pre ženy.


Podporte zážitok Erexanom

Ak ste na zlepšenie sexuálneho zážitku zvažovali užívanie známej modrej tabletky, počkajte ešte. Na trhu sú k dispozícii aj alternatívy, ktoré sú bezpečnejšie a prirodzenejšie.

Na ceste k vášnivému sexu vás podporí aj certifikovaný výživový doplnok Erexan. Tabletky Erexan sú určené na riešenie problémov s erekciou. Zvyšujú libido a chuť na sex, predlžujú pohlavný styk a zlepšujú potenciu a celkovú sexuálnu výkonnosť. Na rozdiel od liekov na erekciu, ktoré sú na predpis, však nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky, ako sú napríklad začervenanie tváre, závraty a ďalšie. Dlhodobé užívanie tabletiek pritom nie je potrebné. Stačí, ak niekoľko minút pred sexom užijete 1 - 2 tabletky a aj vy si môžete užívať vášnivý sex.

Ak teda aj vy patríte k starším ročníkom, zabudnite na problémy s erekciou a prijmite pomocnú ruku, ktorú vám podáva príroda. Aj vy si tak môžete užiť vášnivý sex aj po 50-tke.

Čítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie