10.8.2018 14:00 | Macho

Videli ste už minibar v benzínovom kanistri?

Zdroj: PR foto
Takýto unikát môžete mať doma. Známa značka whisky Johnnie Walker predstavila nezvyčajný výrobok na svojej facebookovej stránke.

Začínal v garáži, no teraz zamestnáva ďalších ľudí. Takto by sa dal v krátkosti zhrnúť príbeh Tomáša Cinkaniča, ktorý sa venuje výrobe minibarov v upravených benzínových kanistroch. Šikovných ľudí ako Tomáš je však na Slovensku omnoho viac, no málokto o nich vie. A práve preto vznikla relácia, v ktorej Johnnie Walker predstavuje šikovných Slovákov idúcich si za svojím cieľom.

Minibary zviditeľnila unikátna talkshow

Tomáš Cinkanič bol spolu so zmrzlinárkou  Barbarou Szalai jedným z prvých zaujímavých hostí novej talkshow s názvom Keep Walking and Talking.  Ide o unikátny projekt na sociálnych sieťach, kde v cca päť minút trvajúcej relácii spovedá moderátor Dennis Bartalský ľudí, ktorí sa nebáli a vykročili úspechu naproti.

Na rozdiel od iných talkshow, v ktorých moderátor a hosť popri rozhovore hrajú napríklad videohry alebo sa vozia v aute, je princípom tejto show uvoľnená prechádzka mestom, ktorú dvojica zakončí v bare pri ochutnávke whisky.

Staňte sa hosťom relácie Keep walking and talking aj vy

Šancu predstaviť svoj rozbehnutý projekt má úplne každý, kto sa mu venuje s oduševnením a je dobrý, v tom čo robí. Preto, ak poznáte šperkára, potápača, ochutnávača cestovín či iného zaujímavého človeka, ktorý dokáže o svojom poslaní rozprávať s iskrou v očiach, neváhajte a dajte o ňom vedieť. Nielenže ho zviditeľníte, no taktiež môžete vyhrať. Ozvať sa môžete, samozrejme, aj v prípade, že tým človekom ste vy sami.

Predstavte verejnosti príbeh svojho úspechu

Príbeh o tom, ako sa ľudia z rôznych pracovných oblastí dostali k svojmu „remeslu“ sú podstatou show Johnnieho Walkera. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. Pretože aj Johnnie má svoj príbeh. Keby v roku 1819 ostal pracovať na farme svojho otca, história by o ňom možno nikdy nepočula. Jeho otec však zomrel, John farmu predal a pustil sa do podnikania – a z Johna farmára sa stal John miešač whisky. Stále by to však nestačilo na to, aby si ho história zapamätala – preslávil ho až jedinečný spôsob miešania, vďaka ktorému každá whisky mohla chutiť rovnako – v tom čase unikát na trhu.

Tak čo, budete kráčať v Johnnieho šľapajách a rozpoviete ľuďom svoj príbeh? Viac informácií o show a možnosti prihlásenia nájdete na facebookovej stránke.

 

Čítajte ďalej
VIDEO