10.8.2018 16:00 | Sex

Chcete ju orálne potešiť? Máme tip na ideálnu polohu

Zdroj: iStockphoto
Milovníci orálneho sexu, teda pokiaľ ho majú radi obaja partneri rovnako, si často a radi užívajú polohu známu ako „šesťdesiatdevinu“. Pri tej zároveň poskytujú aj prijímajú rozkoš.

Ale podľa lifestylových magazínov je polohou tohto roka a v sexe trochu neznámou chuťovkou poloha 68. Pri nej si však užíva iba jeden z partnerov. A opäť orálnou formu dráždenia.

Pri polohe 69 sa partneri nastavia tak, aby mali hlavy pri rozkroku náprotivku. Sú teda v opačnej polohe voči sebe. Ale pri polohe 68 leží poskytujúci partner na chrbte a nohy má pokrčené. Prijímajúci partner si ľahne chrbtom na neho tak, že hlavu položí na jeho kolená a zadok na jeho hruď. Roztiahne nohy, ktoré položí vedľa hlavy či do strán za hlavou partnera. Tým mu umožní veľmi dobrý prístup do oblasti rozkroku a triesiel a k zadku. „Poskytujúci tak získa plný prístup ku všetkému, čo chce medzi nohami skúmať, zatiaľ čo príjemca uvoľnene leží na chrbte a naplno si užíva dráždenie. Pre ženy je to ideálna poloha, pokiaľ rozkoš prijímajú. A muž má pritom voľné ruky k hladeniu všade po tele… Je to dokonalá poloha vo svojej všestrannosti a schopnosti umocniť sexuálne skúmanie,“ píše magazín Tango.

 

Čítajte ďalej
VIDEO