22.5.2018 16:00 | Sex

Poznáme obľúbené sexuálne polohy žien!

Zdroj: PR foto
Ktorá žena by sa nechcela cítiť počas sexu skvele? Zažiť explóziu vášní a opojný pocit od začiatku až do konca? Vedia však muži, ako na to?

Základom je porozumieť najhlbším túžbam žien a zistiť, čo pri sexe uprednostňujú a prečo. Zabráňte tomu, aby ste sa dostali do nudného sexuálneho kruhu, skúmajte neznáme a zistite, čo už funguje.

Vedeli ste že…?

Väčšina žien má problém s dosiahnuť orgazmus počas penetračného styku? Ak chcete, aby bola žena uspokojená, nezabudnite na:

1. predohru
2. starostlivo zvolenú sexuálnu polohu
3. dostatok času, ktorý jej v posteli venujete

Prečo predohra?

Muži dokážu byť pripravený na sex kedykoľvek, stačí správny stimul a ide to samo. So ženami je to zložitejšie. Kým sú dostatočne pripravené, trvá to niekoľko minút (štatisticky 12 - 14). Ak vám doteraz nedávala predohra logiku, tento fakt by mal byť dostatočným vysvetlením a možno aj kľúčom k spokojnosti partnerky.

Sexuálne polohy

Ak sa pýtate na to, ktorú sexuálnu polohu zvoliť, dáme vám niekoľko tipov spolu s vysvetlením, prečo ju ženy obľubujú.

Misionárska poloha s nohami na pleciach

Klasický misionár môže vyznieť vážne nudne, ale tento má viac pozitív. Mnohým ženám sa páči, keď vidia partnera a to, čo robí počas sexu. Poloha umožňuje hlbšiu penetráciu než akákoľvek iná pozícia a vedie k intenzívnym orgazmom. To preto, lebo sa dostanete na lepšie miesta a hlbšie ako “pri klasike”. Alebo jej obľúbenosť spočíva v tom, ako blízko sa penis dostane k miestu, kde by sa mal nachádzať bod G?

Na psíka - pre tie, ktoré chcú kričať pri orgazme

Očný kontakt v tomto prípade nie je dôležitý, lebo to, kam sa dostane penis počas sexu, toto “negatívum” hravo vyváži. Živočíšnosť tejto polohy je vzrušujúca pre obe pohlavia. Umožňuje aj použitie rúk - či už na hladenie alebo ďalšiu stimuláciu.

V náručí - pre ženy, ktoré chcú dominantného partnera

Muž stojí a žena omotá svoje nohy okolo jeho trupu. On si dá ruky pod jej zadok a zdvíha ju hore a púšťa dole, keď do nej vniká. Partner má v tomto prípade úplnú kontrolu. Môže to byť fyzicky náročná pozícia, ale zabezpečí sa pri nej to, čo sa ženám páči: očný kontakt, telo na telo, dominujúci partner a dokonalé dráždenie.

Dominanatná na “koni”

Ležiaci partner a žena sediaca na ňom, určujúca tempo. To je niečo pre ženy, ktoré chcú držať taktovku a mať nad svojím orgazmom plnú moc. Nechcú sa spoliehať na náhodu a chcú to poriadne rozbaliť. Partnerovi umožnia dotýkať sa ich poprsia, o ostatné sa postarajú samé. Ak to partnerovi vyhovuje, prídu si obaja rozhodne na svoje.

Čo ženy vážne “nemusia”?

Odpoveď je jednoznačná: nudu v posteli, partnera bez štipky fantázie a koniec skôr, ako sú uspokojené. Keď sa niečo opakuje stále dookola, prestane to byť po čase zábava. Preto ak chcete inšpiráciu, či nové nápady, inšpirujte sa radami sexuálnej príručky Zerexsutry.

Pokiaľ sa vám nedarí vydržať dlhšie, ako by bolo pre partnerku potrebné, nehádžte hneď flintu do žita. Tento problém trápi viacerých mužov, ale v súčasnej dobe existujú prostriedky, ako styk predĺžiť a užiť si ho spoločne pekne dlho. Odpoveďou sú tabletky na oddialenie ejakulácie a predĺženie sexuálneho styku Zerex Extralong.

Rada na záver

Polohy, ktoré uvádzame, sú pre rôzne typy žien. Zistite, čo sa partnerke v sexe skutočne páči, a umožní vám to ďalej experimentovať. Každá poloha má svoj upgrade alebo obmenu, ktorá vám zaručí, že už sa nebudete opakovať.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie