1.6.2018 12:00 | Adam Fitness

ADAM FITNESS: Viktória Nagyová

Zdroj: Dušan Křístek
Síce nevieme ako vyzerala predtým, ako začala pravidelne cvičiť, ale na jej postave vidieť, že svojho trénera poslúcha dôkladne. A to je v podstate na začiatku. Navyše naživo je to veľmi príjemná mladá slečna.
Fotogaléria
23
fotiek v galérii

Viktória Nagyová

Vek: 20 rokov

Miery: 90 -62 -91 cm

Váha: 58 kg

Výška: 170 cm1. Prečo a kedy nastal ten hlavný impulz, že si si povedala „Idem cvičiť, idem na sebe makať?“: Športovala som od malička, chodila som na tanec a aj na basketbal, no po príchode na strednú školu som ukončila tieto činnosti. Nestravovala som sa zdravo, čo bolo vidieť aj na mojej postave a vtedy prišla impulz, taká idea, že mala by som so sebou niečo začať. Začala som posilňovať, cvičiť, no nemalo to taký efekt, aký som si predstavovala, a tak som vyhľadala osobného trénera.

2. Ako vyzerá tvoj týždenný tréningový plán? 3-4x týždenne chodím cvičiť. Štvrté cvičenie je väčšinou kardio. V čase súťaží cvičím každý deň, aj bodybuilding aj kardio.

3. Je nejaký cvik, ktorý nemáš rada, ale napriek tomu ho musíš / mala by si ho robiť? Nie je taký cvik, ktorý vyslovene nemám rada. Cviky na vrchnú časť tela sú ťažšie a pre mňa náročnejšie, ale napríklad na cvičenia na nohy sa vyslovene teším.

VIDEO: Ako vznikali jej profi fitness fotky si môžete pozrieť tu a teraz.

 


4. S fitness ide ruka v ruke aj úprava stravy. Máš v tomto smere nejaký hriech, ktorého sa nevieš vzdať? Zo začiatku som ťažko odolávala sladkostiam a cukrovinám, ale už mi to ide čoraz ľahšie.

5. Určite sa nielen pri cvičení okolo teba pohybuje veľa chlapov. Prezraď taký ten svoj mužský ideál... Konkrétny ideál nemám. Páči sa mi, ak sa o muž o seba stará, dbá na výzor, je zdvorilý a chápavý, a keby zdieľal podobný životný štýl, tak to by pre mňa jackpot.

6. Za ten čas čo aktívne cvičíš, stihla si už absolvovať nejakú súťaž? Teraz v máji som debutovala na svojej prvej súťaži, kde som sa na moje prekvapenie, umiestnila na krásnom, pre mňa najcennejšom 3. mieste.

7. Každý športovec má svoju vysnívanú métu. Tá tvoja je? Som ešte veľmi na začiatku, takže veľkú métu ešte nemám. Chcem mať postavu, s ktorou som maximálne spokojná a stotožnená. Momentálne sa už pripravujeme na jesennú sezónu súťaží, kde by som chcela zo seba vyťažiť maximum. Neskôr uvidíme, ako ďalej.. :)

8. Čo by si odkázala ľuďom, ktorí necvičia? Každému cvičenie vrelo odporúčam, po odcvičení budú mať dobrý pocit, budú uvoľnení, odreagujú sa, odbúrajú každodenné stresy a nezabudnime ani na zmeny k dobrému, ktorými naše telo prechádza.

Fotogaléria
23
fotiek v galérii

 

 

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie