14.5.2018 14:00 | Sex

Máte problém s erekciou? Vyskúšajte toto

Zdroj: Pexels.com
Ak máte problém s erekciou, už viete, že to nie je nič príjemné. A určite ani nič také, s čím by ste sa chválili. Viete však, že v tom nie ste sami? Podobné problémy rieši až 40 % mužov nad 40 rokov. Existuje však jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže.


Poznáte tieto problémy s erekciou?
 

Problém s erekciou nastáva vtedy, ak nie ste schopný dosiahnuť erekciu vôbec alebo nie je dostatočne pevná na to, aby ste mohli mať sexuálny styk. Odborne sa tieto problémy nazývajú aj erektilná dysfunkcia.

Podobné ťažkosti výrazne zhoršujú váš sexuálny život. Raz za čas sa to môže stať každému. Ak sa však podobné problémy u vás opakujú pravidelne, je najvyšší čas začať hľadať riešenie.

 

Čo spôsobuje problém s erekciou?

Problémy s erekciou môžu mať spravidla dve príčiny - psychickú alebo fyzickú. Medzi najčastejšie psychické príčiny patria depresie, stres, prepracovanosť, strach zo zlyhania a ďalšie. Problém s erekciou však môžu byť podmienené aj zdravotnými príčinami, napríklad ochoreniami ako cukrovka, srdcovo-cievne problémy, poruchy nervovej sústavy alebo hormonálne ochorenia. Problémy však môže spôsobiť aj užívanie niektorých liekov, ale aj fajčenie, požívanie alkoholu a drog.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, poruchy erekcie riešte radšej s lekárom. Ak ste však zdravý a objektívne vám k dosiahnutiu zdravej erekcie nič nechýba, skúste si dopomôcť prostriedkom z prírody - výživovým doplnkom vo forme tabletiek na erekciu.

Pomôže vám Erexan

Tabletky na erekciu Erexan obsahujú prírodné extrakty a aminokyseliny, ktoré slúžia na podporu erekcie. Podporujú stoporenie penisu a priaznivo vplývajú na celkovú potenciu. Je to bezpečný a certifikovaný výživový doplnok,ktorý nemusíte užívať dlhodobo. Stačí, ak niekoľko minút pred sexom užijete 1-2 tabletky.

Objednajte si Erexan v internetovom obchode www.erexan.sk alebo ho žiadajte v niektorej z lekární po celom Slovensku. Užite si znovu dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu a vylepšite svoj sexuálny život s Erexanom.


Náš tip:
Pozrite si video, v ktorom sa dozviete o Erexane viac

 

Čítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie