22.3.2018 06:00 | Macho

Vstúpte do jarnej sezóny s novým strihom!

Zdroj: PR foto / Philips
Mnohí z nás si nechávajú upravovať profesionálom nielen vlasy, ale aj porast na tvári. Čo však zvoliť, ak túto záležitosť nehodláte riešiť každú chvíľu, ste zaneprázdnený a chcete to mať „z krku“?

Výhody flexibility
Na trhu je k dispozícii nespočetné množstvo možností holenia. Prioritou je samozrejme pohodlie a efektívnosť. Na druhej strane si však treba priznať, že nás ovplyvňujú aj módne trendy. Skvelou možnosťou je preto zastrihávač, ktorý pokrýva širšie spektrum strihov. Málokto z nás je ochotný kupovať viacero prístrojov za účelom vysnívaného štýlu, ktorý sa časom aj tak mení. Existuje však zariadenie, ktoré by bolo dostatočne univerzálne?

OneBlade zastriháva, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy!
Tento problém rieši Philips OneBlade, ktorý spája výhody vyššie uvedených nástrojov v unikátnom dizajne. OneBlade zastriháva, holí a tvaruje bradu akejkoľvek dĺžky. Rýchlo kmitajúce čepele holia nekompromisne, no k vašej pokožke sa vďaka systému dvojitej ochrany nedostanú. OneBlade neholí príliš nakrátko, takže nepodráždi vašu pokožku. Muži, ktorí sa holia 2 až 3 krát týždenne, určite ocenia jeho pohodlné a jednoduché používanie.

,,Super hladké ostrihanie aj najväčšej brady,používa sa veľmi jednoducho a rýchlo sa očistí. Odporúčam fakt všetkým." (Robert)

Strnisko, ktoré je optimálne každý deň
Ako sú na tom páni, ktorí si zakladajú na strnisku? K dispozícii sú pre nich 3 hrebeňové nástavce s dĺžkou 1, 3 a 5 milimetrov.S nimi si behom chvíle doprajete look, ktorý vystihuje práve vás. Od odpoludňajšieho strniska až po divokejších 5 milimetrov, ktoré však dávno nesvedčia o nedostatočnej upravenosti. Naopak, ide o strih, ktorý vyjadruje sebavedomý postoj.  

Nájdite si svoj vlastný štýl
Ak vezmeme do úvahy aj presnosť obojstrannej čepele, je jasné, že si na svoje prídu aj tí najväčší pedanti. Tomu napomáha aj flexibilná základňa čepele, ktorá sa prispôsobuje obrysom tváre. Nezáleží na tom, či sa holíte s penou, namokro alebo úplne nasucho, pretože Philips OneBlade môžete používať  pri každej z týchtoalternatív. Ide skrátka o všestranný nástroj, ktorý každému mužovi  otvára kreatívne možnosti.

Viac na www.philips.sk/oneblade

 

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie