27.2.2018 16:00 | Sex

Tabletky na zväčšenie penisu. Fungujú?

Zdroj: PR foto / zerex
Zrejme každý muž si aspoň raz v živote prial mať väčší penis, a to z najrôznejších dôvodov. Riešite zväčšenie penisu skutočne aj vy?

Množstvo tabletiek na zväčšenie penisu sľubuje vytúženú veľkosť ako mávnutím
čarovného prútika. Ale funguje to skutočne tak jednoducho?


Takýto je priemer
Pri porovnávaní veľkostí na celom svete vychádzame z údajov britského denníka Daily Mail uverejnených na jeho internetovej stránke. Podľa toho sú údaje o priemernej dĺžke nasledovné:


16,1 - 17,9 cm: Ghana, Gabon, Jamajka, Haiti, Nigéria
14,7 - 16,1 cm: Austrália, Taliansko, Nórsko, Južná Afrika, Mexiko, Česká republika
12,9 - 14,7 cm: USA, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko, Slovensko
10,5 - 12,9 cm: Rusko, Japonsko, Brazília, Indonézia, Grécko
9,3 - 10,5 cm: India, Srí Lanka, Thajsko, Malajzia, Južná Kórea

Na stránkach s tabletkami sa môžme dočítať, že ich produkty umožňujú zväčšenie aj o 4, 7 a viac centimetrov. Skutočne o 7 a viac? Ponúkané produkty by v podstate prepísali “veľkostnú mapu sveta”. Sedem centimetrov je vlastne polovica európskeho priemeru. A keď si to vezmeme z logického hľadiska, fyzicky je to nemožné.


Pevná erekcia
Kvalitná erekcia je dôležitá k tomu, aby ste nesklamali ako milenec skôr, ako by ste si želali. Je to dôležitejšie ako samotná veľkosť.

Pokiaľ s tým máte problém, môžete to riešiť zmenou životného štýlu (cvičenie, strava, prestať fajčiť) a doplnením potrebných látok do organizmu, napríklad v podobe tabletiek na erekciu s obsahom Kotvičníka zemného, Macy, L-arginínu. Tie nielenže prispievajú k pevnej erekcii, ale aj k lepšiemu prekrveniu. V konečnom dôsledku majú teda aj vplyv na veľkosť penisu.


Na veľkosti záleží. Myslia si to aj ženy?
Najprv fakty. Hĺbka ženskej vagíny je približne 15 cm. Keď sa pozrieme na
európsky priemer veľkosti penisu, je to tiež približne 15 cm. Kde je potom problém? Nedostatok dôvery, že partnerku neuspokojíte?

Máloktorá žena komentuje partnerovu dĺžku a pokiaľ sa vyskytnú sťažnosti, problém môže byť niekde úplne inde, ako vo veľkosti.


Predohra
Pre ženu nesmierne dôležitá, aby sa uvoľnila, pripravila, “dostala do varu”.
Použite masáž alebo vaňu teplej vody s penou a pri nej dva poháre so šampanským, a bude to mať omnoho lepší efekt ako zväčšovanie penisu. Pre úspešný priebeh nezabudnete ani na prírodné afrodizaká, napríklad v podobe vône alebo jedla (čokoláda, vanilka, škorica,...).


Technika
Ženy sú bytosti s množstvom rôznych emócií. Vedieť ich uspokojiť, nájsť pritom
spôsoby, polohy, miesta, na tom skutočne záleží. Ak práve nepatríte medzi kreatívne tipy, môžete sa inšpirovať literatúrou. V novodobej sexuálnej príručke Zerexsutra nájdete presne to, čo potrebujete.

Veľkosť penisu je naozaj záležitosť, ktorou sa zaoberajú muži od nepamäti. Moderný muž však vie, že dôležitejšie je vedieť uspokojiť partnerku, ako ju ohúriť veľkosťou svojho mužstva. Nikomu totiž nebude hovoriť, čo videla, ale každý bude môcť v jej tvári vidieť, čo zažila.

 

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie