23.2.2018 16:00 | Sex

Priznania žien, ktoré pri sexe nikdy nezažili vyvrcholenie: Kvôli tomuto ho aj tak zbožňujeme

Ženy sex milujú, aj keď pri ňom nezažívajú orgazmus.
Ženy sex milujú, aj keď pri ňom nezažívajú orgazmus.
Zdroj: iStockphoto
Mnoho žien (70 až 80 percent) pri pohlavnom akte nedosiahne orgazmus.

Prečítajte si priznanie 7 žien, ktoré napriek tomu, že počas sexu nedosiahli vrchol, milovanie milujú a užívajú si ho.

1. To, že žena počas sexu nedosiahne orgazmus, neznamená, že si ho neužíva a že to nebodaj "robí" iba kvôli mužovi. Vagína má mnoho nervových zakončení, ktoré zabezpečia ženám počas aktu pôžitok. Orgazmus nie je jediný príjemný pocit, ktorý žena zažíva. 

2. Pri normálnom sexe sa nikdy neurobím, no orgazmus pre mňa nie je najlepšia časť sexu. Pocity, ktoré pri ňom zažívam, sú veľmi intenzívne a nemyslím si, že sú menej intenzívne než orgazmus samotný. Navyše, orgazmus trvá veľmi krátko, len pár sekúnd.

3. Bez dostatočnej stimulácie klitorisu orgazmus pri sexe nedosiahnem. Partner ma vždy urobí prvú a potom ideme na to. Sex milujem aj napriek tomu, že pri ňom nemám vyvrcholenie. Stále po ňom túžim a po tej intimite, ktorú obsahuje.

4. Nikdy som s partnerom pri sexe nedosiahla orgazmus, napriek tomu si ho veľmi užívam. Sex s priateľom ma jednoducho baví.

5. Jediné, pri čom mám orgazmus, je orálny sex. Napriek tomu, že milujem klasický sex, nezažívam pri ňom to vyvrcholenie. Neprekáža mi to, pocity pri sexe nemôže takisto nič nahradiť.

6. Neviem, aké to je dosiahnuť orgazmus pri sexe. Veľmi by som to chcela zažiť, no jediná cesta, ako ma k nemu partner dovedie, je orálny sex alebo stimulácia klitorisu rukou. Napriek tomu sex zbožňujem. Milujem tie pocity, ktoré vo mne vyvoláva, ten pocit vzrušenia a tá elektrizujúca vášeň, ktorá prechádza mojím telom. Podobne úžasné pocity vo mne vyvoláva aj bozkávanie na krk, na ústa a pomalé pohyby pri milovaní.

7. On mi to urobí ústami a ja jemu buď orálne alebo sexe. Je to jedno, že orgazmus nezažijem vďaka normálnemu sexu, pretože obaja - ja aj partner, sa snažíme tomu druhému dopriať rovnakú dávku potešenia aj inými spôsobmi, než len misionárom.

Strangers girl and guy flirting on the street
Čítajte ďalej
VIDEO