19.2.2018 10:30 | Zaujímavosti

Čo chcú ženy od mužov? Možno vám dá toto odpoveď

Čo vlastne ženy chcú?
Čo vlastne ženy chcú?
Zdroj: iStockphoto
Častokrát sa chlapi pýtajú žien, čo vlastne od nich chcú.

Prečítajte si charakteristiku 12 znamení horoskopu podľa thoughtcatalog.com. Toto údajne ženy od mužov chcú.

Baran (21. - 19. apríl) - chce byť vaším najlepším kamarátom

Ženy v znamení Barana chcú vzťah s človekom, s ktorým budú viesť zaujímavé rozhovory. Zároveň však chce niekoho, s kým môže byť hlúpa a zábavná. Chce byť vaším najlepším priateľom a vaším milencom, vaším najväčším dôverníkom a vaším partnerom. Ak ju chcete mať vo svojom živote, uistite sa, že vie, že ste jej priateľ, rovnako ako aj jej milenec.

Býk (20. apríl - 21. máj) - chce mať dokonalý vzťah

Ženy v znamení Býka chcú byť mužmi ohromené. Sú esteticky orientované, rovnako tiež nezávislé. Ak si ju chcete udržať vo svojom živote, musíte byť  sebavedomý. Bude tiež chcieť, aby ste boli ten, kým sa môže pochváliť.

Blíženci (22. máj - 21. jún) - budete pre ňu jediný

Ženy v tomto znamení sú najviac vášnivé, ale sú tiež najroztržitejšie. To znamená, že ak si ju chcete udržať vo svojom živote, musíte stále udržiavať jej pozornosť. Bude chcieť byť s vami iba vtedy, ak o vás nestratí záujem.

Rak (22. jún - 22. júl) - chce vám veriť

Ženy v znamení Raka sú veľmi emocionálne, ale aj veľmi opatrné. Majú postavené múry okolo svojich citlivých sŕdc, či si to uvedomujú alebo nie. Chcú vedieť, že vám môžu veriť, že sa môžu o vás oprieť, že budete pri nich vždy stáť. Nechcú niekoho, kto sa ich nedrží stoj čo stoj. Chcú, aby ste boli jej najlepší priateľ, jej najväčší fanúšik a jej najcitlivejší milenec.

Lev (23. júl - 22. august) - chce vám byť oddaná

Ženy v tomto znamení sú známe tým, že sú hrdé. Túto ženu si udržíte len vtedy, keď jej ukážete, že ste verný a úplne oddaný. Muži, ktorí sú verní a čestní, sú pre tieto ženy najatraktívnejší, a ak si ju chcete udržať vo svojom živote, musíte jej ukázať, že ste celý len jej a nikoho iného.

Panna (23. - 22. september) - chce s vami napredovať

Panny chcú vždy robiť veci správne alebo lepšie pre ľudí okolo nich. V partnerstve potrebujú niekoho, s kým môžu duševne rásť, niekoho, kto ich motivuje a súčasne ju rešpektuje. Aby ste si udržali Pannu vo svojom živote, musíte jej ukázať, že ste ambiciózni tak ako ona a viete byť ju podporiť, keď to potrebuje.

Váhy (23. - 22. október) - chce, aby ste si ju vážili

Váhy sú doslova znakom lásky. Sú najromantickejšie z celého zverokruhu a udržať túto ženu šťastnú znamená, že budete musieť byť rovnako vášnivý ako ona. Aby bola šťastná, budete ju musieť ochraňovať.

Škorpión (23. október - 22. november) - chce byť vašou vysnenou 

Tieto ženy sú notoricky žiarlivé. Potrebujú vedieť, že po nich túžite rovnako ako ony. Žena v tomto znamení je ako červený horúci oheň, no s premenlivými náladami a ak si ju chcete udržať vo svojom živote, musíte jej ukázať, že ona je to jediné, čo skutočne chcete.

Strelec (23. november - 21. december) - chce dobrodružstvo

Ide o bláznivé znamenie. Nechcú sa usadiť s partnerom, ale lietať. Ak ich chcete udržať šťastné, budete musieť ukázať, že váš spoločný život bude dobrodružný a zábavný.

Kozorožec (22. -  20. január) - chce sa usadiť

Plánujú budúcnosť. Berú svoj život vážne a kvitnú, keď veria, že spoločne pracujete na rozvoji vášho záväzku alebo rodiny, alebo aspoň zdravého, prosperujúceho partnerstva.

Vodnár (21. január - 18. február) - chce s vami tvoriť

Sú nezištné a jedny z najlepších mileniek. Dajú vám všetko, čo majú a budú chcieť, aby boli vašou láskou, bez ktorej nemôžete žiť.

Ryby (19. február - 20. marec) - chce byť vaša múza

Zdieľajú s vami svoje sny a sú takmer okamžite oddané. Zamilované Ryby sú zúfalé, ale aj veľmi citlivé, takže môžu mať tvrdé správanie, ktoré musíte najprv prekonať.

Čítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie