8.1.2018 16:00 | Sex

Ako dlho by mal trvať sex? Muži to chcú rovnako ako ženy!

Ako to máte vy?
Ako to máte vy?
Zdroj: iStockphoto
Určite ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako dlho by mal trvať "normálny" sex medzi vami a partnerkou, alebo či to, čo robíte, je dostatočne dlho.

Prieskum spoločnosti Saucy Dates z decembra minulého roku má odpoveď a dostal ju na základe odpovedí 3 836 mužov a žien, ktorí prezradili, ako dlho by sa chceli s partnerkou oddávať radovánkam v posteli.

Výsledky priniesli, že ženy túžia po sexe, ktorý trvá aspoň 25 minút 51 sekúnd a muži sa zhodli s nimi na rovnakej minutáži, teda preferujú 25 minút a 43 sekúnd (tiež sa čudujeme tomu presnému výpočtu :)). Štúdia tiež naznačuje, že muži nemôžu dosiahnuť taký dlhý sex, aký by si predstavovali a bolo to pre nich ideálne.

Skutočnosť je však od predstáv iná. Priemerná hodnota trvania sexu na svete je 5,4 minút. Čisto Turecko je na tom ešte horšie - len 3,72 minút. Zaujímavý fakt je, že na trvanie sexu nemali vplyv ani použitie kondómu či obriezka, píše iflscience.com.

Na základe týchto dvoch štúdií vyplýva, že 25 minút nie je celkom reálnych. Ešteže existujú aj iné "metódy" okrem pohlavného styku, ako uspokojiť svoje potreby.

Čítajte ďalej