24.12.2017 20:00 | Sex

Vianočný sexi horoskop: Chlapi, toto vás čaká počas sviatkov!

Čo vás čaká v sexe? (Ilustračné foto)
Čo vás čaká v sexe? (Ilustračné foto)
Zdroj: iStockphoto
Keďže vaše polovičky čítali v týchto dňoch články o tom, ako najlepšie vyvaľkať cesto na medovníky, máme tu špeciál pre tých, ktorí chcú upiecť v trúbe kocúra.

Horoskop lásky patrí všetkým milovníkom dobrého sexu, mužom s výrazným sexuálnym apetítom a predovšetkým tým, ktorí očakávajú od dovolenky a Vianoc viac než len majonézový šalát s kaprom. Chlapi, toto vás čaká od Vianoc až do Nového roka!

Baran (21.03. - 20.04.)
Muži v tomto znamení sa môžu tešiť na splnenie dlho očakávaných sexuálnych snov a predstáv. Análny sex, polohy hodné porno priemyslu, to všetko vám vaša partnerka alebo milenka počas týchto dní dovolí!

Býk (21.04. - 21.05.)
Je dokonalým milencom, preto nepozná odmietnutie zo strany partnerky. Ak máte stálu ženu po svojom boku, tieto sviatky to bude medzi vami iskriť viac než inokedy predtým. Opýtajte sa však nežnej polovičky, či by netúžila po nejakej zmene, mohlo by z nej vyjsť prekvapivé odhalenie!

Blíženci (22.05. - 21.06.)
Blíženci zažijú menej náruživé obdobie. Bude ich ťažiť hlavne ich zodpovednosť a snaha všetko vyriešiť. Berú si na plecia viac než je treba, preto na sex v tieto dni ani nepomyslia. Ak by však došla partnerka s vianočným prekvapením, nie rozhodne nepovedia.

Rak (22.06. - 22.07.)
Rak je milý a pozorný milenec, nerobí nátlaky, ak sa mu nedostane to, čo by si želal, zato vždy dokáže oceniť iniciatívu druhej strany. Raci, toto obdobie si užite, pretože budete sexovať od svitu do mrku.

Lev (23.07. - 23.08.)
Títo muži si vybojujú všetko. Svoju partnerku dokážu dostať do varu ako žiadne iné znamenie. Preto to pre vás budú sviatky lásky so všetkým, čo k tomu patrí. Môžete sa tešiť na poriadnu dávku vzrušenia.

Panna (24.08. - 23.09.)
Muži v znamení panny majú dobrú fantáziu, preto pre svoje polovičky vymyslia zaručene skvelé posteľné hry. Dajte si pozor, aby ste nenarazili na odmietnutie, pretože by vás to mohlo poriadne rozladiť.  

Váhy (24.09. - 23.10.)
Nakúpte si dobrú zásobu kondómov, pretože takúto jazdu po tohtoročných Vianociach dlho nezažijete! Najmä slobodné váhy budú mať šťastie na milenku, ktorá ich opantá svojím sexuálnym umením.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Ak nedôjde k sexuálnemu uspokojeniu, nezúfajte. Začiatok roka je ako stvorený pre predsavzatia a niektoré vám môžu dopomôcť aj k lepšiemu sexuálnemu životu. Zadaní škorpióni zažijú klasiku, ktorú však majú radi.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Tento záver roka bude patriť sexuálnym pomôckam. To, čo ste už dlho schovávali v zásuvkách, teraz vytiahnete. Potešíte najmä partnerku, ktorá na orgazmus s vami vďaka tomu nezabudne. 

Kozorožec (22.12. - 20.01.)
Milujete sex s rovnako naladenou partnerkou. Ak takú máte, tak sami tušíte, čo od nej môžete očakávať. Bude to divoká jazda plná vzrušenia. Nezadaní kozorožci by sa mali pripraviť na pôstnejšie obdobie, čo sa sexu týka.

Vodnár (21.01. - 19.02.)
Trápia vás dlhšie suchoty v tejto oblasti? Inak tomu nebude ani v závere tohto roka. Ak si budete chcieť ukojiť sexuálne túžby, najskôr ich nájdete v erotickom salóne...

Ryby (20.02. - 20.03.)
Dlho ste túžili po noci plnej sexu. Majte sa na pozore a kondómy noste stále so sebou! Je totiž možné, že vás zvedie sexi kosť, ktorej nebudete môcť odolať. Nezadaní si takisto užijú, pravdepodobne sa to zvrtne na Silvestra!

Čítajte ďalej