22.9.2017 16:00 | Sex

Ak je menší nevadí: S touto polohou využijete každý svoj centimeter

Zdroj: iStockphoto
Je jedno, či človek verí na to, že na veľkosti údu nezáleží. Penis to mužovi aj tak nezväčší. On sa musí naučiť milovať s tým, čo mu bolo od prírody dopriate.

Muži s menším penisom tak môžu využiť polohy, ktoré sú pánom s veľkým penisom odopreté. Je ňou napríklad poloha zozadu na psíka. Žena kľačiaca pred mužom a vystrkujúca na neho svoju roztúženú vagínu zozadu pomôže partnerovi cítiť sa „dostatočne“ nielen kvôli tomu, že ju má pod sebou zozadu, ale jej vagína sa v tejto polohe výrazne zužuje a je dobre prístupná. Pri tejto polohe aj muž s menším penisom účinne dráždi bod G a voľnými rukami sa navyše môže venovať partnerkinmu klitorisu, takže dosiahnutie orgazmu je aj pre ňu istejšie.

Z prieskumu spoločnosti SKYN vyrábajúcej kondómy vyplýva, že stále najobľúbenejšou polohou je tá misionárska. Ženy pri nej najčastejšie dosiahnu orgazmus. Muž počas súlože môže priliehať na klitoris a dráždiť ho svojim telom. Pre menšie penisy je potom výhodné túto polohu občas okoreniť tým, že pri nej dá žena nohy k sebe a partnerovi okolo krku. Tým sa jej vagína zúži, čo je pre oboch výhodnejšie. Muž má pocit, že ženu zaplnil a penis dráždi vagínu efektívnejšie. Netreba ale zabúdať na to, že veľkosti penisov v pornofilmoch nie sú bežné rozmery. Také kyjaky má medzi nohami niečo medzi 6 až 8 percent mužov. Väčšina sa musí zmieriť s priemerom cca 14 centimetrov pri erekcii

Čítajte ďalej