21.9.2017 06:00 | Sex

Buďte sexuálne aktívny v každom veku

Zdroj: iStockphoto
Na základe štatistík je zistené, že každý druhý muž nad 40 rokov má problémy s libidom a potenciou. Čím vyšší vek, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa v posteli dostanete do trápnej situácie, akou môže byť pomalý nástup erekcie a jej následné zlyhanie alebo nedostatok energie.

Nedovoľte, aby vám vaša pýcha zlyhala v tom najlepšom! Prekvapte svoju partnerku vašou aktivitou, výdržou a energiou. V dnešnej dobe nemusíte behať po vyšetreniach a zháňať lekárky predpis, aby ste podávali lepšie výkony v spálni. Problém s potenciou vyriešite jednoducho, rýchlo a diskrétne z pohodlia vášho domova. Stačí zapnúť počítač, objednať nový prípravok na zlepšenie erekcie americkej značky MerliX a je to. Produkt vám bude doručený tak, aby sa o tom nikto nedozvedel – v diskrétnej zásielke.

 

Žiaden placebo efekt, ale skutočný účinok
Tabletky na erekciu MerliX nie sú žiadnou lacnou napodobeninou kvality, ktorá by mala len placebo efekt. Tabletky sú overené užívateľmi v USA. Vyhovujú všetkým európskym normám bezpečnosti a sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Nástup účinku je do 15-60 minút a efekt môže pretrvávať až 2 dni. Okrem zlepšenia erekcie, budete mať aj tvrdší a hrubší penis a intenzívnejšiu ejakuláciu. V ponuke značky sú aj tabletky s označením SENIOR určené na pravidelné užívanie a celkové zlepšenie sexuálneho zdravia.

Tabletky plné prospešných látok
V pilulkách sú obsiahnuté výťažky z bylín – akými sú Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný), Maca, ženšen a Saw Palmetto – a aminokyseliny. Vďaka aminokyseline L- Arginín sa dosahuje pevnejšia a kvalitnejšia erekcia, ktorá poteší aj vašu partnerku. L-Lyzín napomáha liečiť erektilnú dysfunkciu a vďaka L- Ornitínu vám tablety vylepšia imunitný systém. Ďalším dôkazom, že tabletky MerliX sú zdraviu prospešné je to, že obsahujú aj množstvo vitamínov, ako je Riboflavín na podporu energie a metabolizmu alebo zinok, ktorý je potrebný na tvorbu sexuálnych hormónov testosterónu, estrogénu, či progesterónu. Zinok zlepšuje prietok krvi, znižuje hladinu zlého cholesterolu a zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu.

Ak chcete zistiť aké ďalšie prospešné látky pilulky obsahujú a aké sú ich ďalšie pozitívne prínosy, navštívte e-shop Merlix.sk, objednajte si a do 24 hodín je o váš problém postarané. A netreba zabúdať, že pri objednávke nad 50 eur je doručenie zadarmo.

 

Čítajte ďalej
VIDEO