8.7.2017 16:00 | Sex

Erotický príbeh: Chceli sme si zahrať monopoly, skončili sme pri sexe!

Zdroj: iStockphoto
S Lukášom sme boli dlhoroční kamaráti. Presnejšie, bol to kamarát môjho frajera.

Priateľ pracoval istý čas v zahraničí, dohodli sme sa, že ho prídem cez leto pozrieť na dlhšiu dobu. Chodili sme spolu už päť rokov a ja som mu posledný rok hovorila, aby sme si náš vzťah okorenili. On je však veľmi staromódny a moje návrh vždy taktne zrušil.

Keď som priletela za ním, strávili sme spolu peknú noc, no opäť sa vo mne vzbudil ten chtíč, užiť si aj s niekým iným. Znovu som s malou dušičkou tento nápad načrtla, no frajer sa rozčúlil a po buchnutí dverami odišiel do práce.

Povedala som si, že to nebudem už navrhovať, keď je taká konzerva a nechce vyskúšať niečo nové. Vždy mi opakoval, že nie je ten typ a že mu vyhovujem a iného človeka k sexu nepotrebuje. Nahneval sa na mňa aj preto, že ja som mu tým stále akoby dávala najavo, že mi už v posteli nestačí. Nebola to pravda, no to nepochopí nik, kto po trojke netúžil.

Young woman straddling man on river bank

Zmierená s tým, že ma do smrti bude klátiť jeden a ten istý muž som sa vybrala nakupovať. Frajer pracoval 12 hodín denne v jednej z parížskych IT firiem a nemal v podstate ani počas toho pobytu na mňa vôbec čas.

Počas môjho bezhlavého míňania peňazí mi pípla smska. Ozval sa mi Lukáš, frajerov najlepší kamoš, ktorý takisto pracoval v Paríži. Pred časom ho nechala frajerka. Vedel, že som v Paríži, preto mi písal, či by sa nemohol zastaviť u nás na kávu, keď sa vrátim z nákupov do frajerovho bytu. Poznali sme sa už dlho, preto som sa tomuto nápadu vôbec nebránila.

Vrátila som sa z mesta, dala si sprchu, pripravila malé občerstvenie a čakala na Lukáša. Prišiel tak, ako sľúbil aj s monopolmi a dobrým francúzskym vínom. „Servus, moja, doniesol som aj trochu zábavy, nech sa tu nenudíš!“ Hneď mi bolo lepšie pri predstave, že je tu aspoň niekto, kto má na mňa čas a aj sa z mojej prítomnosti teší.

Lukáš mi začal rozprávať o Klaudii, s ktorou žil tri roky. Našla si staršieho muža, ktorý ju zbalil na letisku. Bol z toho ešte stále zdrvený, pretože žil v tom, že to bude jeho budúca manželka a plánoval ju požiadať o ruku. Po dvoch pohároch vína, ako mi o nej rozprával, zaleskli sa mu oči slzami. Objala som ho spontánne, na znak útechy. Lenže to som robiť asi nemala.

Lukáš sa na mňa vrhol ako hladný muž na rezeň. Nevedela som, čo mám robiť. Facku som mu predsa nemohla streliť, boli sme kamoši. Lenže mne sa to zapáčilo. Bola som trochu pripitá a nadržaná. Položil ma na zem a začal vyzliekať. Nenamietala som a súčasne som vyzliekala aj ja jeho.

V minulom živote som asi bola pornohviezda, hovorila som si, lebo som si promptne kľakla na štyri a on ma mastil akoby to malo byť naposledy. Potom sme spontánne prešli k misionárovi, nohy mi vyložil na svoje plecia, aby rozkoš bola čo najvýdatnejšia. Výdrž mal nesmrteľnú, vďaka čomu sme vystriedali rôzne polohy. Skončili sme fajkou, na ktorej som sa už nenarobila. Zbierku mal bohatú, pokropil ma pekne od hlavy až po päty (obrazne povedané).

Frajer sa mal vrátiť až neskoro v noci, preto Lukáš radšej rýchlo utekal preč. Bolo by asi divné, keby sme po spoločnom podvode zostali sedieť v obývačke a vrátili sa k monopolom. Zaspala som bez pocitu viny, šťastne urobená. Keď prišiel frajer, ľahol si ku mne a začal sa ma dotýkať. Zobudilo ma to, no povedala som mu, že už som sa urobila v sne, ktorý bol krásny, nech ma nechá na pokoji. Urazene sa otočil na bok. Na druhý deň ma pri odchode do práce ani nepozdravil. Vytočila som Lukášove číslo. Pohotovo zdvihol, stretli sme sa ešte v ten deň u neho na byte. Bolo to dokonalé.

Čítajte ďalej