1.7.2017 16:00 | Sex

Erotický príbeh: Festival hudby sa zmenil na festival sexu!

Namiesto hudby si užívala sex. (Ilustračné foto)
Namiesto hudby si užívala sex. (Ilustračné foto)
Zdroj: iStockphoto
Bol to môj prvý letný festival, na ktorom som bola single po ukončení niekoľkoročného vzťahu.

Mala som za sebou náročný rozchod po štyroch rokoch chodenia s chalanom, ktorý mi dával zabrať. Nie však fyzicky, ale psychicky. Cítila som sa konečne slobodná, bez gule na nohe, ktorá ma tie roky prenasledovala na každom kroku.

S kamoškami sme sa dohodli, že pôjdeme na hudobný festival na začiatku letných prázdnin. Boli sme všetky na výške, skúšky mali porobené, preto sme sa nevedeli dočkať, kedy už budeme na mieste plnom uvoľnených ľudí, na mieste zábavy a hudby.

Bolo to v príjemnom prostredí medzi stromami a pri jazere, takže sme sa tešili aj na šantenie vo vode. Bol to horúci víkend, doteraz naň spomínam s úsmevom a jemnými zimomriavkami.

Už cestou tam sme popíjali víno, ktoré sme si, samozrejme, prepašovali do areálu. Keď sme prišli na miesto, vybalili sme sa a postavili stany. Vytiahli sme karimatky a zábava sa začala. Nestihli sme ísť ani na jeden z koncertov a už sa pri nás objavil Peter s kamarátmi. Zistila som, že sa narodil presne v ten istý deň a mesiac, len o rok neskôr. Celkom sme si sadli, hneď mi bol sympatický - vysoký chalan s modrými očami a dobrou postavou. Pochádzal zo severného Slovenska, bol to teda typický "horal".

Pili sme víno a ja už som mala dosť. Začal sa mi pliesť jazyk, točiť hlava, Peter to zbadal a navrhol, aby sme sa išli prejsť, nech ten alkohol trochu vyprchá. Ihneď ma chytil okolo pása, rozhodol sa tak asi na základe mojej nesmelej chôdze.

Prešli sme sa okolo areálu a zakotvili na odľahlejšom mieste v tráve. Začali sme sa bozkávať, veď zábrany neboli vďaka alkoholu skoro žiadne. Pamätám si, že bol strašne nadržaný. Začal mi hovoriť, že sex nemal veľmi dlho, pretože frajerku mal dávno a na príležitostné romániky nemal nikdy dostatok odvahy. Našla som v sebe ešte toľko rozumu a hneď mu argumentovala, že veď práve jeden románik si teraz začal. No on jeho to neodradilo a zašepkal mi, že som iná, poznáte to. V skutočnosti som iná nebola, pretože som sa neovládla a začala mu odopínať nohavice. Keď som zbadala ten penis, vedela som, že môj osud je už na tú noc zrátaný.

Hudba hrala, ani neviem aká, a ja som si vychutnávala orálnu akciu, akú som dovtedy nerada praktizovala. Lenže Peter mal náradie, s ktorým sa dali robiť veci... Po tomto šantení sme sa presunuli do jeho stanu. Bol pripravený a natiahol si kondóm. V prvom momente som sa bála, že praskne skôr, než obtiahne jeho úd. Materiál ako z porno stránok.

Keby práve nehral ten rocker, tak ma je asi počuť aj v priľahlých mestách. Zjapala som ako chorá. Najskôr, priznám sa, od bolesti, lebo som sa cítila ako panna, no po chvíli som sa uvoľnila a bolo to perfektné. Stan nebol prekážkou v tom, aby sme vystriedali všetky možné polohy. Začali sme klasickým misionárom a skončili polohou od zadu. Dohrýzaní a docucflekovaní sme boli tak, že sme na druhí deň vyzerali ako dobití psi. 

Peter sa najskôr tváril, že to nepovažoval za festivalový románik. Niekoľko týždňov sme si volili. Bola som zamilovaná ako taký blázon a čakala, kedy za mnou príde. Zo severu na západ sa mu však nechcelo. Tvrdil, že by to nemalo význam, pretože bývame ďaleko od seba, ja som ešte študovala.

Asi naozaj hľadal vážny vzťah a boli by sme spolu, keby nás nerozdelila diaľka. Po roku som si ho vyhľadala na Facebooku. Vedľa neho stála jeho manželka, ktorá držala ich dieťa. Dnes majú už deti dve a ja neviem zabudnúť na ten úžasný sex...

Čítajte ďalej