17.6.2017 16:00 | Sex

Erotický príbeh: Posedenie pri víne sa zmenilo na zvrhlú hotelovú štvorhodinku!

Zdroj: Getty Images
S kamarátmi sme si šli posedieť na vínko. Nevedela som, že alkohol z nás môže urobiť sexuálne mašiny...

V zahraničí som sa zoznámila s jedným manželským párom. Rozumeli sme si po psychickej stránke, vždy sme sa mali o čom rozprávať. Nikdy som sa ani na jedného z nich nepozerala ako na sexuálne objekty, až do toho osudného večera...

Dobre, nepopieram. Mám bisexuálne sklony, takže intímny vzťah so ženou pre mňa nebol už ani vtedy neznámou. Neviem si predstaviť, že by som so ženou mala regulérny vzťah, ale intímny som absolvovala viackrát. Moji kamaráti, ktorí tvorili pár, boli pohľadní ľudia. Netušila som, že v súkromí radi experimentujú.

Zišli sme sa v teplý letný deň v jednej z rakúskych reštaurácií. Objednali fľašu dobrého vína a začali kecať. Po dvoch pohároch sa mi rozviazal jazyk a témy našich rozhovorov pomaly smerovali k sexu a sexuálnym skúsenostiam. Hovorila som svoje zážitky, ktoré sú dosť pikantné a oni sa na tom príjemne zabávali. Keď prišiel rad na nich, neverila som vlastným ušiam. To, čo predvádzali v súkromí, by som na nich teda nepovedala.

Padla jedna fľaša Chardonnay, potom ďalšia. Marek (volajme ho tak) sa ma začal na drzovku dotýkať. Nevedela som, čo si o tom mám myslieť, ale Linda neprotestovala a pridala sa k nemu. Sedeli sme v tmavom podniku, v miestnosti, kde nás nebolo poriadne vidno. Keď som videla, že Linda je smelšia a mužovo správanie jej neprekáža, zahodila som akékoľvek zábrany.

Po tretej fľaši sme sa presunuli na hotel. Marek objednal veľký apartmán. Prvú začal vyzliekať mňa. Posadil nás s Lindou vedľa seba na posteľ a obe vyzliekol do naha. Prepadli sme obrovskej vášni, ktorú podporoval alkohol. Marek si sadol na posteľ a my s Lindou sme sa začali bozkávať. Náruživé jazýčkové nás natoľko nabudili, že sme vhupli na 69-inu a pekne si to rozdali. Marek sa zatiaľ ukájal a potom schmatol svoju ženu. Sexovali predo mnou, Linda kričala, akoby ju rezali. Tí dvaja predvádzali neuveriteľné ródeo, na ktoré som sa nemohla nečinne pozerať. Sadla som si obkročmo nad Mareka a on pokračoval v tom, čo Linda nedokončila.

Ráno sme sa zobudili s opicou a pocitom pekne stráveného času. Povedali sme si, že sme si to vzájomne užili a dohodli sa na ďalšom stretnutí. K tomu však už nedošlo. Keď som o dva mesiace volala Linde, či to platí, povedala mi, že s Marekom nekomunikujú a chcú sa rozviesť. Vŕtalo mi to v hlave, pretože Linda dôvod nepomenovala a nechala ma visieť na telefóne len s chrobákom v hlave. 

Rozhodla som sa, že zavolám Marekovi, aby som zistila viac. Pozval ma na víno. Neodmietla som, pretože som vedela, že toto nie je téma na telefonát. Na stretnutí sa priznal, že Lindu podvádzal, pretože ona si po našej spoločnej trojke povedala, že ďalšiu už zažiť nechce. Opýtal sa ma, či by mi vadilo, keby si to rozdáme bez nej. No čo som asi tak povedala po fľaši kvalitného vína? 

Vystiedali sme štyri polohy. Premilovali sme polovicu noci. Ráno som sa zobudila a Marek tam už nebol. Viac sme sa nestretli. Pol roka po tom mi zavolala Linda. Skočili sme do baru. Keď sme sa trochu uvoľnili, povedala mi, že sa jej tá spoločná noc so mnou páčila a chcela by ju zažiť znovu, ale iba vo dvojici. Dali sme si tequilu a...

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie