8.6.2017 16:00 | Sex

Lákajú vás pikantné dobrodružstvá?

Mužský sen číslo 1 - sex s dvomi ženami naraz
Mužský sen číslo 1 - sex s dvomi ženami naraz
Zdroj: PR foto / zerex
Sex v trojici – už dlho vás láka, ale stále sa zdráhate a neviete ako na to? Poradíme vám, čo robiť, aby ste sa vyhli trapasom a zlyhaniu.

1. Plánujte s rešpektom
Základná otázka, v ktorej by ste vy a vaša partnerka mali mať jasno je, akého pohlavia bude tretia osoba. Keď sa na tom zhodnete, môžete začať hľadať. Vhodným zdrojom záujemcov o sex v trojke sú napríklad internetové zoznamky. Rozhodujúca je však vzájomná sympatia a príťažlivosť „naživo“. Už na nezáväznom stretnutí pri kávičke môžete prebrať, do čoho by ste išli a do čoho už nie.

2. Najlepších kamarátov z toho radšej vynechajte
Predstava vášho najlepšieho kamaráta s vašou drahou polovičkou vás môže prenasledovať ešte dlho. Odporúčame vám radšej experimentovať v trojke s osobou, s ktorou vás nespájajú žiadne významné priateľské väzby.

3. Uvoľnite sa
Predohra je pri trojke obzvlášť dôležitá. Dajte si spoločne drink, aby ste sa zbavili nervozity. Pomôže aj vhodne zvolená hudba a tlmené osvetlenie. Uvarte jedlo, ktoré zároveň slúži ako afrodiziakum. Ak sa obávate o to, či sa vaša erekcia pri všetkom tom strese z nového a nepoznaného vôbec dostaví, posilnite sa bylinkami na podporu erekcie. Za týmto účelom výborne poslúžia napríklad erekčné tabletky na báze kotvičníka zemného.

4. Len žiadna nuda
Sex v trojke, počas ktorého sa dvaja milujú a jeden sa unudene prizerá, nie je dobrý sex. Myslite na to, že každý z vás si tento zážitok chce užiť a rozdeľujte svoju pozornosť rovným dielom medzi všetkých zúčastnených. Pokojne zapojte do hry aj erotické hračky.

5. Nečakajte, že to bude ako z filmu pre dospelých
Áno, pravdepodobne už máte čo-to napozerané a aj preto patrí sex v trojke medzi vaše vysnívané erotické scenáre. Realita však môže byť iná, plná nečakaných polôh a prispôsobovania sa. Buďte trpezliví, zahoďte všetky vaše ilúzie a majte otvorenú myseľ. Dohodnite sa vopred na „núdzovej brzde“ – slove, ktoré môže ktokoľvek z vás povedať v prípade, že by sa schyľovalo k prekročeniu jeho hraníc.

6. Nechajte si to pre seba
Správny džentlmen neklebetí. O tom, čo sa dialo počas trojky, by mali vedieť iba tí, ktorí sa jej zúčastnili. Nie je potrebné, chváliť sa kamarátom s pikantnými detailmi. Rešpektujte súkromie osoby, ktorá vám „vypomohla“. Ktovie, možno sa pridá aj nabudúce? Nech je to vaše malé spoločné tajomstvo. O to viac vzrušujúci bude pre vás tento nevšedný zážitok.

P.S.: Pre dlhšie sexuálne radovánky vyskúšajte tabletky na prírodnej báze Zerex Extralong, ktoré efektívne zabránia predčasnému vyvrcholeniu. Tabletky Zerex sú voľne dostupné online a v diskrétnom balení.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie