12.5.2017 16:00 | Sex

Časť druhá: Aké výkony predvádzate v posteli? Toto o vás prezrádza vaše znamenie!

Zdroj: northfoto.com
Prinášame vám druhú časť horoskopov o sexuálnom temperamente jednotlivých znamení. Dajte nám vedieť, či sedia. :-)

Lev (23.07. - 23.08.)

Sex milujete a je pre vás tým pravým relaxom. Kvôli tomu preto vyhľadávate ženy, ktoré k sexu nútiť netreba. Naopak, máte radi, ak sú ony tie, ktoré vás zvádzajú a lákajú do postele. Ak si takú ženu nájdete, nebude jej chýbať nič. Vaša dominancia a totálne ovládnutie ženského tela je jednou z vašich predností, čo sa intímneho života týka. Partnerky, ktoré sex milujú tak ako vy, budú pri vás na stopercent spokojné.

Panna (24.08. - 23.09.)

Muži v tomto znamení sú racionálni, rozum u nich preto prevláda nad emóciami a citmi. Ako milenci idú rovno na vec, nemajú veľmi radi predohru, ani postykové objímanie a bozkávanie. Sex s mužom pannou je zato vášnivý až drastický. Keďže muži tohto znamenia nie sú typmi, ktorí sa do žien jednoducho zamilujú, sex na jednu noc pre nich nie je výnimkou. Vedia mať dokonca niekoľko partneriek naraz. Vždy sú však úprimní a žene neklamú - ak chcú s ňou iba sex, povedia jej to na rovinu.

Váhy (24.09. - 23.10)

U muža v tomto znamení sa prejavuje jeho silná charakterová črta, ktorou je spravodlivosť. A to je pre ženu aj pre ich intímny vzťah veľmi dobrou správou. Keďže váhy sú spravodlivé, nehrozí, že by sebecky uspokojil iba seba a ženu nechal napospas osudu. Preto sa nemôže stať, že by jeho milenka vyšla na prázdno. On pre jej blaho urobí čokoľvek.

Čo o vás hovorí vaše znamenie?

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Ide o vášnivých a zároveň veľmi rozumných mužov, ktorí majú radi veci pod absolútnou kontrolou. Vedia byť tiež romantickí a úctiví. Ženu najskôr pozvú na večeru a po milovaní jú objímajú, kým nezaspia. Neznášajú však opakované odmietnutie a výhovorky žien, ktoré nemôžu mať sex, lebo "ich bolí hlava, koža či ústrojenstvo." Ak vidia, že ich polovičky do sexu nútiť netreba, splnia im v posteli všetko, čo im vidia na očiach.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Majú radi pomalý ale aj rýchly sex. Nepatria medzi mužov, ktorí sex nevyhnutne potrebujú k životu a nevedeli si bez neho predstaviť ani jeden deň. Keďže ich intímne potreby sú v norme, pochvaľujú si ich najmä ženy, pre ktoré sex taktiež nie je priorita. Sú nežní, zároveň vášniví a v posteli myslia aj na partnerku. Rýchlovkám veľmi neholdujú, nikdy nevynechajú predohru, pretože si radi vychutnávajú pocit blízkosti.

Kozorožec (22.12. - 20.01.)

Kozorožci sú chladní a nevyspytateľní. Majú radi sexuálne hračky a tvrdý sex. Nie sú to typy, ktoré by sa túlili. Odrobia si svoje a je po milovaní. Ak ich však nejaká žena očarí natoľko, že v nej spoznajú tú osudovú, zmenia sa na nepoznanie. City prejavia len vyvolenej, všetko ostatné je pre nich iba obyčajný sex. 

Čítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie