9.5.2017 16:00 | Sex

Časť prvá: Ste dobrý v posteli? Toto o vás prezrádza vaše znamenie!

Čo o vás hovorí vaše znamenie?
Čo o vás hovorí vaše znamenie?
Zdroj: Getty Images
To, aké ste znamenie, do istej miery predurčuje vaše výkony v posteli. Prečítajte si o tom!

Vodnár (21.01. - 19.02.)

Neznášate, keď žena simuluje orgazmus, preto urobíte čokoľvek, aby ste sa hranej slasti u žien vyhli. Ste precízny, no zároveň trochu chladný. Mali by ste preto viacej dbať na nežnosť, ktorú žena ocení. V posteli vás najviac uspokoja divoké brunetky, ktorým dokážete svoju horlivosť opätovať.

Ryby (20.02. - 20.03.)

Vždy robíte veci intuitívne, preto je sex s vami dokonalou vášnivou jazdou. Nehráte sa na mača, nie ste však ani submisívny typ, ktorý by v posteli musela riadiť žena. Pri sexe lapá vaša partnerka po dychu a tohto pocitu sa nevie nasýtiť. Žena, ktorá okúsi vaše prednosti, už iného milenca chcieť nebude!

Baran (21.03. - 20.04.)

Ide o tvrdohlavcov, ktorý vždy trvajú na svojom. Tak je to aj v posteli, barani sú dominantné typy milencov, ktorí majú v hlave presný scenár milostného aktu. Ak sa žena čo i len pokúsi meniť pozíciu, spokojný nebude v intímnom vzťahu nik. Barani milujú partnerky, ktoré sa oddajú všetkému, po čom chlap zatúži. Vyhľadávajú preto ženy, ktoré sa podriadia, no zároveň si túto rolu vedia aj vychutnať.

Býk (21.04. - 21.05.)

Býk je naopak znamenie, ktorého nositeľ sa nechá rád viesť svojou milenkou. Nikdy nepríde s návrhom výraznejšej zmeny, sex, nech je akýkoľvek, mu vyhovuje, respektíve to výrazne nerieši. Ak však má dominantnejšiu partnerku, ktorá chce sex oživiť, protestovať nebude. Je však z neho cítiť, že v experimentovaní nie je doma a bude sa snažiť čo najskôr vrátiť k obľúbenému stereotypu.

Blíženci (22.05. - 21.06.)

Blíženci milujú hry, divadlo, kostýmy, dlhý sex. Ak majú partnerku, ktorá ich chúťky opätuje, sú úžasnými, no vyčerpávajúcimi milencami. Vedia sa milovať hodiny, majú vopred pripravené, ako bude sex v daný deň vyzerať. Radi sa pri ňom nakrúcajú, radi to robia tak, aby sa videli. Milujú erotické hračky a keďže vydržia v posteli dlho, ich partnerky sú šťastné. Pri blížencovi však žena musí zabudnúť na rýchlovku, pretože tej neholdujú. Ak sa potrebujú uvoľniť, siahnu po porne. Prednosť dávajú vždy hodinovému sexu. 

Rak (22.06. - 22.07.)

Raci sú rodinné typy, preto ani sex s nimi nie je čisto o vášni. Sú to muži, ktorí vedia prejaviť svoje city, niekedy dokonca viac ako ženy. Nevyhľadávajú sex na jednu noc a ak majú partnerku, zahrnú ju bozkami a nežnými dotykmi. Aj keď sú nadržaní, vedia sa chovať zdržanlivo a vždy pozerajú skôr na potreby ženy ako na tie svoje. Sex s nimi je preto veľmi romantický a s dlhou predohrou.

PS: Druhú časť k zvyšným šiestim znameniam prinesieme v piatok.

Čítajte ďalej
VIDEO
Najčítanejšie