20.10.2012 07:00 | Zaujímavosti

Súťaž o najmenší penis! Pošli fotku a vyhraj nový iPhone 5!

Dáni vedia, ako upútať pozornosť európskych médií – erotická online zoznamka SingleSex.dk na svojom portáli vyhlásila súťaž, v ktorej paradoxne nevíťazia najlepší, ale lúzri. Rozmeňme si to na drobné – ak máte najmenší penis a pošlete jeho fotografiu portálu, iPhone 5 môže byť váš!

Portál spresňuje, že chce aspoň cenou útechy (iPhone 5) potešiť tých, ku ktorým bola príroda až príliš krutá. Niektorí borci síce tvrdia, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, avšak v tomto prípade hovoríme o trochu iných číslach...

Meranie podľa pravidiel prebieha podľa striktných inštrukcií. Penis musí byť vo vzpriamenom stave a dokonale viditeľný. Žiadne rozmazané a „ťažko čitateľné“ fotografie nemajú šancu. Okrem najmenšieho penisu má šancu vyhrať aj „najzábavnejší klátik“ a víťaza tejto kategórie majú pomôcť určiť ženy – tie priamo hlasujú, ktorý z gašparkov ich najviac pobavil! Na víťaza potom čaká špeciálna cena!

Snímky, ktoré však boli doposiaľ odoslané portálu, doslova lámu rekordy! Ťažko odhadnúť, či sú Dánky šťastné ženy, ale ak by sme súdili podľa fotografií, určite majú nielen hlavu v smútku! Zdá sa teda, že kurióznu súťaž Dáni nepodcenili a idú do toho naplno. Teda tí, ktorí „na to majú“! Súťaž je anonymná, tí, ktorí sa chcú však „popýšiť“, bez problémov môžu uviesť svoje meno a vek.

„Ide v prvom rade o zábavu a jej cieľom je rúcanie mýtov. Priznávame, že je aj na hrane – zasahuje totiž základ mužstva,“ priznáva majiteľ webu. Nejde o prvú súťaž tohto kontroverzného webu – už pred časom vyhlásila súťaž o najkrajší penis či najlákavejšie ženské pysky!

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie