4.6.2012 08:45 | Zaujímavosti

Šokujúce: Odrezal si penis a ponúkol ho ako večeru na bankete!

Pripravte sa – toto chce skutočne silný žalúdok. A to doslovne! Japonský ilustrátor Mao Sugiyama sa postaral o palcové titulky nielen v japonskej tlači, ale dokonca aj v USA a v Austrálii. Na predaj totiž ponúkol svoj „kulinársky pripravený“ penis aj so semenníkmi na verejnom bankete za približne 1 000 eur.

A aby toho nebolo málo, šesť ľudí si ešte pred začiatkom spomínanej slávnostnej večere predplatilo, že „orgánovú delikatesu“ plánujú vyskúšať! Všetko to začalo na sociálnej sieti, keď na svojom profile avizoval: „Ponúkam svoje mužské genitálie (penis, semenníky, miešok) ako jedlo za 100 000 jenov. Jedlo pripravím podľa predstáv kupujúceho a na mieste, ktoré si určí.“

Sugiyama, ktorý sa charakterizuje ako asexuál, svoj počin odôvodnil tým, že k životu svoje mužské genitálie nepotrebuje. Najprv plánoval, že ich zje sám, ale keďže si potrpí na publicitu, verejný priestor mu prišiel oveľa vhodnejší.

Slávnostný banket pre vybraných hostí sa konal v Tokiu a 22-ročný Japonec deň pred varením vlastných genitálií na svojom profile postol nasledovné: „začíname rozmrazovať“ a pod textom umiestnil aj fotografiu odrezaného penisu!

Ako už bolo napísané vyššie, šiesti ľudia ešte pred začiatkom večere vyjadrili záujem o ochutnávku mužského pohlavného orgánu; jeden z nich sa banketu nezúčastnil, no ostatní boli celí „pažraví“ po tom, čo si dopredu predplatili.

Aká bola vlastne chuť penisu? Podľa očitých svedkov jeden z hostí po niekoľkých prežutiach genitálie vypľul naspäť do taniera a na bankete „skončil“. Semenníky boli údajné „ťažšie“ na žalúdok, lepkavé a chuť pripomínala rybu.

Organizátori akcie ešte pred zahájením oznámili, že konzumácia ľudských orgánov je na vlastnú zodpovednosť hostí. Je jasné, že sa na internetových fórach rozpútala vášnivá diskusia o konaní mladého umelca, no samotný kuchár svoje konanie vehementne obhajoval a popieral akékoľvek riziká spojené s konzumáciou jeho penisu.

Ilustrátor plánuje v najbližších rokoch totálnu premenu svojho tela – chce podstúpiť plastickú operáciu a hormonálnu terapiu, aby sa mohol stať ženou.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie