5.12.2011 06:00 | Zaujímavosti

Muž si na hotel objednal prostitútku. Prišla jeho vlastná dcéra

Planéta, na ktorej žijeme, je ohromné miesto, kam sa narodiť. Niekedy totiž na nej vznikajú príbehy, ktoré by nevymyslel ani literárny génius. Jedným z tých posledných je príbeh muža, ktorému sa zachcelo túlenie v náručí "sociálnej pracovníčky", no napokon sa s ním "mojkali" ruky záchranárov...

Africkému otcovi troch detí Titusovi Ncubemu to doma s manželkou už dlhší čas neklapalo. Rozhodol sa preto, že trošku partnerského tepla by snáď mohol nájsť za pár drobných v náručí prostitútky. Objednal si teda vo svojom meste na periférii hotelovú izbu a slečnu, s ktorou chcel stráviť príjemný večer.

Ten sa však napokon nekonal, pretože keď na dvere izby zaklopala mladá slečna a on otvoril, okamžite sa v šoku a nepríjemnej slabosti klátil k zemi.  Oproti nemu totiž stála jeho najstaršia dcéra, ktorá prišla "na brigádu".

Ani dcéra danú situáciu nevyhodnotila ako najpriaznivejšiu a v slzách z miesta utiekla. Samotný Titus po tom, čo ho kriesili lekári a je už opäť v poriadku, si okamžite začal sypať popol na hlavu.

"Veľmi ľutujem toho, čo som urobil. Už som hovoril s manželkou aj dcérou a ospravedlnil som sa za svoje správanie," skormútene priznal otec a naivne sa dušoval: "Chcem, aby rodina fungovala. Moja dcéra s tou činnosťou už prestala a vráti sa naspäť do školy."

Tak teda, dcére želáme mnoho študijných úspechov a Titusovi pevné nervy v kruhu svojej rodiny. Manželka sa totiž ihneď nechala počuť, že by sa s ním okamžite rozviedla, keby pre ňu na prvom mieste neboli deti. Z toho každému jasne logicky vyplýva, že od tohto incidentu budú Ncubeovci vzornou zimbabwskou rodinkou.

Ak ste sa na tomto príbehu dobre pobavili, rozhodne však škodoradosťou nemrhajte nadarmo. V prípade, že ste otcom, by sa totiž podobný prípad mohol pokojne stať aj vám, aj keď teda s ešte menšou pravdepodobnosťou. Ako totiž vysvitlo z prieskumu na Dive, slovenským dievčatám masívne šľapanie tiež nie je cudzie a príde im to ako jednoduchá a veľmi výhodná brigáda popri škole. Ba čo viac, veľa Slovákov je podľa tohto prieskumu s prostitúciou úplne v pohode...

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie