16.11.2010 15:58 | Technika

VIDEO: Revolučné japonské masturbátory!

Ešte nikdy nebolo možné po sexuálnej stránke oželieť ženu viac ako je tomu teraz. O tom, že japonský priemysel dennodenne napreduje, svedčí množstvo noviniek zo všetkých oblastí života, ktoré sa pravidelne dostávajú na trh. Výnimkou nie je ani pokrok vo svete erotických hračiek. Japonci sa tentoraz zamerali výlučne na mužov a vyrobili pre nich doposiaľ nevídané masturbátory. Na naše veľké prekvapenie sú tieto unikátne hračky pre pánov aj relatívne cenovo dostupné.

Zatiaľ čo sa mnohí výrobcovia snažia čo najvernejšie kopírovať tvar vagíny, Japonci sa rozhodli ísť úplne iným smerom. Ich masturbátory ani zďaleka nepripomínajú ženské prirodzenia, ba dokonca nevyzerajú ani ako sexuálne hračky.

Prvotný dojem pripomína skôr sprchovací gél či antiperspirant. Tieto masturbátory boli špeciálne vyvinuté, aby čo najviac zjednodušovali život muža, ktorý si chce jednoducho užiť.

Väčšina z nich sú jednorazové kúsky, ktoré možno po úspešnom použití hodiť do koša. Nazývajú ich dokonca masturbátormi určenými na cestovanie. Cestovných masturbátorov bolo dokopy navrhnutých päť.

Na prvý pohľad naozaj pripomínajú antiperspiranty v guľôčke. Voľným okom ich rozlíšite odlišnými tvarmi. Jednotlivé sady rôznych tvarov boli vyrobené v troch prevedeniach. Tak máte pocit, že vidíte guľôčkové antiperspiranty v čiernom, bielom a červenom obale.

Celý zázrak sa začína po odtrhnutí malého kúsku obalu z masturbátora. Všetko sa odohráva, pochopiteľne, vo vnútri. Vnútro je vystlané mäkkým silikónom, ktorý je lubrikovaný tak, aby čo najvernejšie pripomínal prostredie vagíny či úst a navodzoval v mužovi rovnaké pocity.

Vchod do masturbátora tvorí malá dierka, ktorá sa však natiahne do želanej veľkosti. Množstvo gélu v erotickej pomôcke spôsobuje aj povestné „mľaskosty“, ktoré páni tak radi pri súloži počúvajú a nie zriedka aj komentujú.

Ako sme už spomínali, cestovné masturbátory sú určené na jednorazové použitie. Na stránkach sexshopov však predajcovia napádajú aj k opakovaným použitiam s kondómom. Dvadsať eur je predsa len veľa na vyhodenie za jednorazovku. Cestovné masturbátory sa od seba okrem dizajnu líšia aj rôznymi druhmi simulácie.

Jeden má verne napodobňovať orálny sex, a to pocitom satia, ktoré vyvolá špeciálny ventil vo vnútri masturbátora.

Ďalší masturbátor ponúka na použitie obidve strany „tuby“. Otvor jednej z nich je pochopiteľne menší.Tento druh cestovnej zábavky slúži na vyvolanie pocitu klasickej súlože aj análneho sexu.

Obojstranný masturbátor využívajú tiež homosexuáli, ktorí si ho vychutnávajú v tandeme. Tretí z ponuky japonských noviniek má verne odrážať pocity jazdeckej polohy. V jeho strede sú totiž ohýbania schopné drážky. Vďaka nim je počas masturbácie možné s penisom krútiť na všetky strany.

Štvrtý typ masturbátora je regulovateľný obyčajným stlačením ruky. Pri pohľade naň máte pocit krému v tube. Tento zázrak umožňuje mužovi stláčať a uvoľňovať priestor počas fingovanej penetrácie.

Posledný z ponuky cestovných masturbátorov je určený mimoriadne veľkým fajnšmekrom. Jeho vnútro obsahuje 24 vzduchových komôr, ktoré umožňujú zmeny tlaku v „tube“. Vďaka dômyselnému zloženiu sexuálnej hračky má mať muž pocit dokonalého obopnutia.

Tento druh japonskej výroby by ste nikdy v živote nenazvali erotickou pomôckou. Pripomína skôr zvlhčovač vzduchu. Jeho cena sa pohybuje okolo sto eur a slúži na dlhodobé používanie.

Výrobca sexuálnej mašiny priznáva, že vo výrobe nešiel po kopírovaní vizuálnej stránky vagíny, ale predovšetkým po kopírovaní pôžitkov. Masturbátor, ktorý by ste aj vy pomenovali génius, sa dá úplne otvoriť, čo zabezpečuje možnosť dôkladného čistenia a následného opakovaného používania.

Ak išlo Japoncom o čo najlepší rozpor dizajnu a účelu použitia, tak sa im to do bodky podarilo. Svedčia o tom aj masturbačné vajíčka, ktoré stačí vybrať z plastového obalu, naplniť priloženým lubrikačným gélom a nastoknúť na penis.

Vajíčko sa okamžite natiahne do požadovanej veľkosti a s pohybmi ruky sa opäť vracia do svojej mini polohy. Môže za to pružný materiál v spojitosti s lubrikantom. Na trhu je tiež niekoľko variantov masturbačných vajíčok s rôznymi výrastkami. Masturbačné vajíčko je jednorazové a vyjde vás približne na desať eur.

Čítajte ďalej
VIDEO