1.2.2017 17:30 | Adam Fitness

ADAM FITNESS: Lucia Mokráňová nám prezradila svoje hriechy

Každý máme svoje hriechy. Lucka nám prezradila tie svoje stravovacie.
Každý máme svoje hriechy. Lucka nám prezradila tie svoje stravovacie.
Zdroj: Dušan Křístek
Keď sme ju pred pár rokmi fotili ako ADAM GIRL, tak sme netušili, že príjme pozvanie aj do našej novšej fitness rubriky. To cvičenie má asi niečo do seba, veď ona nestarne.
Fotogaléria
17
fotiek v galérii
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
ADAM FITNESS Lucia Mokráňová

Lucia Mokráňová

Vek: 25 rokov

Miery: 88 - 62 86 cm

Váha: 55 kg

Výška: 165 cm


Prečo a kedy nastal ten hlavný impulz, že si si povedala „Idem cvičiť, idem na sebe makať?“: Ten hlavný impulz začal tak, že už som sa na seba nedokázala pozerať v zrkadle :) Mala som nadváhu asi o 20 kg viac. Športovala som celý život, hrala som tenis, chodila na tanečné krúžky, balet a neskôr ženský hokej:) Z toho športu som vyzerala ako taký malý - veľký chlap v ženskom tele. Tak som zmenila šport a životosprávu, a dala sa na fitness, zumbu a kondičné cvičenie. Tomu sa venujem dodnes.

Ako vyzerá tvoj týždenný tréningový plán? Môj týždenný tréningový plán je individuálny, mení sa každý týždeň a záleží od pracovného vyťaženia ktoré mám. Mojou prioritou je trénovať a viesť ľudí k vytúženej postave. Ale môj týždeň si nedokážem predstaviť bez poriadneho kardia, hlavne beh - je to pre mňa najlepší relax, potom kondičné cvičenie s vlastnou váhou, raz týždenne chodím na tanečné cvičenie. Každý deň mi začína o 6:00 hod.

Je nejaký cvik, ktorý nemáš rada, ale napriek tomu ho musíš / mala by si ho robiť? Nemám taký cvik:)

VIDEO: Pri takej trénerke sa chlap dokáže ťažko sústrediť
S fitness ide ruka v ruke aj úprava stravy. Máš v tomto smere nejaký hriech, ktorého sa nevieš vzdať? Najviac mám rada syry a orechy :) To je jediné, čoho sa nedokážem vzdať. Inak nemám problém s ničím, sladkosti rada nemám, alkohol nepijem.

Určite sa nielen pri cvičení okolo teba pohybuje veľa chlapov. Prezraď taký ten svoj mužský ideál... Mužský ideál? To aj existuje?! :) Z toho som už dávno vyrástla. Neporovnávam nikoho. Chlap ma musí zaujať svojim šarmom a správaním, nie vzhľadom, ale nehovorím, že nie je dôležitý. Mám priateľa a ten je pre mňa ideál:)


Ako je to s tebou a súťažami? Na súťaže nechodím, každý sa ma na to pýta, kedy začnem. Popravde musím povedať, že ma to zatiaľ neláka. Ženy, ktoré idú na súťaž sú krásne a vyzerajú sexi, ale tá postava sa nedá udržať tak, ako vyzerá na pódiu. Nepáčia sa mi ženy mimo sezóny, alebo keď majú väčšie ramená ako muži. Ale klobúk dole pred nimi, je to veľká drina. Ja zatiaľ len trénujem seba a moje klientky.

Každý športovec má svoju vysnívanú métu. Tá tvoja je? Hlavne byť zdravá, aby som mohla ďalej športovať... a na mojich snoch práve pracujem, tak dúfam, že o nich budete čoskoro počuť :)

Čo by si odkázala ľuďom, ktorí necvičia? Aby začali cvičiť, pomáha to vo všetkých smeroch, buď aby sa odreagovali a vypli z práce, ale hlavne, aby to urobili kvôli sebe a neboli uväznení vo svojom tele, ktoré sa im nepáči. Všetko sa dá, keď je pevná vôľa. A výhovorky ako - nemám čas, mám veľa práce ... Myslím si, že každý si nájde aspoň 45 minút čas PRE SEBA, pretože ten človek to robí pre seba. Všetko je v hlave, ako si to nastavíš, tak to máš. Čo ješ, tak vyzeráš. Ten, kto začne cvičiť, tak už potom nedokážeš prestať :) Ja si bez športu nedokážem predstaviť ani jeden deň! Takže poďte do toho a hlavne nečakajte na žiadny pondelok :) Ako sa hovorí, začnem od pondelka... začni HNEEEEEEĎ :))

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie