5.12.2016 13:30 | Macho

Čo na tebe vidí žena?

Philips Shaver series 7000 použiješ na sucho, ale i mokro s penou, či s gélom.
Philips Shaver series 7000 použiješ na sucho, ale i mokro s penou, či s gélom.
Zdroj: PR foto Philips
Nie len tvoja žena, všeobecne žena. Ženy majú akýsi zázračný skener, ktorý rozpozná, kedy si do seba „zahrábol“ a kedy nie.

Skrývame sa za imidž drsňáka, „akože“ ležérny účes. A ony? Hneď vedia, kedy je náš look vecou náhodného usporiadania a vzrastu a kedy sa ho dotkla ľudská ruka. Najokatejšie je to vraj na tvári. Hladké oholenie, upravené strnisko, briadka, bokombrady,... ženy za tým vidia sexsymbol, my kopec práce a červenú citlivú tvár.

Preto, hoď zodpovednosť na ženu, na tvoju ženu. Idú predsa Vianoce, ona bude šťastná, že dostane typ, a obaja sa prestanete sa báť, že nebodaj kúpi „nedobre“. Ten typ je Philips Shaver series 7000. A ver, že neoľutuješ. Je to holiaci strojček, ktorý paradoxne prináša pokoj od holenia. Ušetríte s ním kopec času stráveného pred zrkadlom, má perfektné výsledky a červená podráždená tvár zostane minulosťou.

Philips Shaver series 7000 použiješ na sucho, ale i mokro s penou, či s gélom. Povrch hlavy strojčeka tvoria krúžky Comfort pokryté tisíckami mikroperličiek. Tie minimalizujú, maximalizujú a eliminujú. Minimalizujú trenie strojčeka po pokožke, maximalizujú pohodlie pri kĺzaní strojčeka po tvári a tým výrazne eliminujú podráždenie. Hlavy sa otáčajú v piatich smeroch, preto dokážu komfortne kopírovať akékoľvek krivky tváre i krku.

 

Dokonalý výsledok
O extrémne hladké oholenie sa stará dvojčepeľový systém. Jedna čepeľ každý chlp nadvihne a druhá ho pod úrovňou pokožky bezpečne odreže. Precízna práca oboch čepelí nerobí rozdiely medzi dlhšími, krátkymi, či plochými chĺpkami. Systém drážok, je navrhnutý tak, aby si strojček sám umiestnil chĺpky do najideálnejšej polohy pre dokonale hladký výsledok, bez podráždenej pokožky.

Predsa len lepšie zvládaš strnisko, briadku, bokombrady, alebo fúzy? Pravda, teraz je to „in“, no nič to nemení na fakte, že žena vidí, žena vie. Vie, či ide o nezvládnuté samorasty, alebo o upravovanú zónu zasluhujúcu si jej pohladenie. Preto je súčasťou balenia Philips Shaver series 7000 aj zastrihávací nástavec. Precízny a extrémne presný. Vďaka nemu budú mať fúzy, brada, bokombrady tvar i kontúry tak, ako sa na „fešiho“ patrí.

Strojček má aj displej. Jednoduchý, intuitívny, s indikátorom slabej batérie, čistenia, náhradnej hlavice i cestovnej zámky. Batéria nie len vydrží, ale sa aj extrémne rýchlo dobíja. Napríklad, len za pol hodinu nabíjania výdrží až 50 minút holenia. A na jedno oholenie? Stačí ho len na pár minút pripojiť k sieti.  Strojček môžete čistiť pod vodou, otvoríte holiacu hlavu a prepláchnete ju. Naozaj jednoduché, tak poď do toho a urob vám radosť, obom.

Viac na www.philips.sk

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie