24.12.2016 17:30 | Adam Fitness

ADAM FITNESS: Vianočný špeciál s Andi Neumannovou

Sexi prádielko jej podľa nás pristane oveľa viac ako fitness oblečenie.
Sexi prádielko jej podľa nás pristane oveľa viac ako fitness oblečenie.
Zdroj: Dušan Křístek
Mysleli ste si, že od nás nedostanete darček? Omyl panstvo. Túto krásnu slečnu ste už u nás síce videli, ale ešte nie tak sexi, ako práve teraz. Rozbaľte si prekvapenie hneď...
Fotogaléria
9
fotiek v galérii
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová
Andi Neumannová

 

1. Krásneho 1.5.2015 si nám úžasne naštartovala novú rubriku ADAM FITNESS. Čo sa odvtedy u teba zmenilo?
Ahojte, ďakujem veľmi pekne. Teší ma, že ste spokojní :). Odvtedy som sa presťahovala do Bratislavy, zabývala som sa a pracujem v Petržalke v Cityfitness.sk ako osobná trénerka. Milujem prácu s ľuďmi a hlavne keď dosiahneme spoločne progress po akom túžia. Pripravila som svoje 3 pretekárky na ich prvé súťaže, a som na ne veľmi hrdá. Zasúťažila som si dlhšiu jarnú sezónu 2016 hlavne v zahraničí a jesennú som vypustila zo zdravotných dôvodov. Keď ti telo hovorí NIE, treba ho poslúchnuť a oddýchnuť si. Teraz som sa viac zamerala na prácu, a z časti aj na súkromný život na ktorý v príprave vôbec nie je čas, a nakoľko sa fitnessu venujem už tak dlho .. myslím si, že som ho zanedbávala až moc. Odbúrala som nejaké svalové partie, ktoré mi pripadali už moc a nevedela som sa s nimi stotožniť v každodennom živote. Myslím si, že začínam byť spokojná a uvidíme čo mi prinesie rok 2017.

2. Teraz si sa nechala našim dvorným fotografom Dušanom Křístekom nafotiť opäť, ale už v trochu inom štýle. Ako sa cítiš v takýchto sexi prádielkach?
Pravdu? Úžasne :) Takéto prádielka sú sexy a predsa nič nevidieť. Milujem fitness, ale milujem byť aj ženou, a mať pár takto pekných fotiek v inom štýle ma veľmi potešilo. Keď mi Dušan napísal so záujmom o fotenie, neváhala som ani minútu a hneď som súhlasila! Nakoľko som si veľmi užívala fotenie s vami už aj v roku 2015!

 
3. Máme pre teba taký malý návrh. Nám stále chodí ako Mikuláš taký milý bradatý dedko, nedalo by sa s tým niečo urobiť, že by si aspoň slovenským chlapom chodila ty? :)
(hlasný smiech) Myslím si, že som skôr taký čert a nie Mikuláš :) Odo mňa by dostali maximálne tak uhlie :)


VIDEO: Dostali ste dnes niekto krajší vianočný darček?

4. Aké bolo doteraz tvoje najkrajšie vianočné prekvapenie?
Pre mňa sú najkrajšie prekvapenia tie, ktoré sa nedajú kúpiť. Byť s mojou rodinou a psíkom cez Vianoce je moje najkrajšie prekvapenie. Nie som až tak náročná, ako si možno myslíte.

5. Čo by si zaželala našim čitateľom do nového roka?
Želám Vám krásny nový rok, veľa zdravia, lásky, proteínov, húževnatosti, aby ste sa nikdy nezastavili a stále bojovali o svoje ciele a sny... Ani empatie neuškodí, pretože si myslím, že v dnešnom svete sa dosť vytráca. Chcem sa ešte poďakovať každému jednému človeku, ktorý sleduje moje kroky či už cez fan page, instagram, súkromný profil, internet.. Veľmi ma teší, že toľko ľudí stojí pri mne a často mi to pomáha aj v ťažkých životných situáciach, ktoré neobchádzajú ani mňa. Makajte, snažte sa, robte všetko pre to, aby ste si o päťrokov nepovedali, že mohol som, ale neskúsil som! Ďakujem vám aj redakcií Adam.sk, rodičom a sponzorom za všetko. 

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie