11.10.2016 17:30 | Šport

Najsexi wrestlerky, aké ste kedy videli

Nie je ich škoda v ringu?
Nie je ich škoda v ringu?
Zdroj: wwe.com/ reprofoto YouTube
Wrestling je spojením športu a performatívneho umenia kombinujúci atletické a divadelné prvky. Zápasníci v ňom bojujú o tituly podobne ako v bojových športoch.

Tento šport je primárne určený mužom, no ženy v ňom vedia zahviezdiť tiež. Tu je zoznam pätnástich najsexi wrestlerok vo videách, aké ste doposiaľ videli.

Kelly Kelly
Americká profesionálna wrestlerka pôsobiaca v najväčšej wrestlingovej organizácii WWE (World Wrestling Entertainment). V minulosti bola držiteľkou WWE Divas Championship.


Christy Hemme

Americká profesionálna wrestlerka, speváčka a modelka. Takisto pôsobila v spoločnosti WWE, je víťazkou televíznej šou, v ktorej získala titul televíznej divy.


Gail Kim

Profesionálna wrestlerka z Kanady, modelka a herečka, momentálne pôsobiaca v TNA (Total Nonstop Action Wrestling)


Torrie Wilson

Americká modelka, fitneska, herečka a wrestlerka na dôchodku – má už 41 rokov. Dostala sa do povedomia najmä vďaka wrestlingovým spoločnostiam WCW (World Championship Wrestling) a WWE (World Wrestling Entertainment).


Candice Michelle

Candice je 38-ročná americká modelka, herečka a takisto wrestlerka na dôchodku. Úspechy zožala počas účinkovania v spoločnosti WWE.


Francine

Dnes už 44-ročná americká wrestlerka. Podobne ako jej kolegyne, aj ona odviedla dobrú prácu pre organizáciu (ECW) Extreme Championship Wrestling.


Kimona Wanalaya

Táto 39-ročná wrestlerka z Južnej Kórey je dnes už na dôchodku. Po skončení profesionálnej dráhy sa stala manažérkou pre Extreme Championship Wrestling a World Chamionship Wrestling.


Catrina

Catrina je americká modelka, herečka a profesionálna wrestlerka, ktorá sa najviac ukázala v organizácii WWE pod menom Maxine. Má tridsať rokov a v súčasnosti pracuje pre spoločnosť Lucha Underground pod menom Catrina.


Maryse

Táto 33-ročná blondínka pochádza z Kanady. Pracuje ako herečka, biznismenka, modelka a wrestlingová manažérka. Samozrejme, že je aktívna aj vo wrestlingu ako profesionálna hráčka pre WWE.

Sable
Táto wrestlerka oslávi budúci rok už päťdesiatku. Ide o americkú modelku, herečku a bývalú wrestlerku pôsobiacu vo WWE.


The Kat

Americká profesionálka vo wrestlingu. Má 46 rokov a hoci nebola vyškolenou wrestlerkou, raz vyhrala ženský šampionát vo wrestlingu.


Kimberly Page

Americká profesionálka, ktorá sa vypracovala počas pôsobenia v spoločnosti World Championship Wrestling. Jej fotografie sa objavili aj v časopise Playboy v deväťdesiatych rokoch.


Maria Kanellis

Americká profesionálna wrestlerka, herečka a moderátorka. Pracovala pre spoločnosť WWE, momentálne pracuje pre Ring of Honor.


Alexa Bliss

Dvadsaťpäťročná kulturistka a profesionálna wrestlerka z Ameriky, ktorá v súčasností pôsobí v organizácii WWE.


Carmella DeCesare

Americká modelka, ktorá je však talianskeho a španielskeho pôvodu, je známa najmä z pôsobenia vo wrestlingovej spoločnosti WWE.

Čítajte ďalej
VIDEO
Prečítajte si aj
Najčítanejšie